Megjelenésének várható időpontja: 2019. június 28.

Tiltott ​szenvedély 31 csillagozás

Abby Winter: Tiltott szenvedély Abby Winter: Tiltott szenvedély

Julie Hamilton hosszú idő után végre kilépett az apja árnyékából. Miután megunta, hogy minden lépését figyelik, barátnőjével New Yorkba költözik, és új életet kezd. Mostanra majdnem mindene megvan, amire korábban vágyott. Lakás egy jó környéken, egy klassz munkahely és David, aki mindent megad Julie–nak, neki azonban mégis hiányzik valami az életéből.
Jonathan Parker volt katonaként egy biztonsági céget üzemeltet. Múltjának köszönhetően megbízható, határozott és megfontolt. Egy nap azonban olyan megbízást kap, ami mindent megváltoztat.
Már az első találkozás alapjában rengeti meg mindkettőjük világát.
De milyen jövője lehet egy kapcsolatnak, ami mögött több titok is lappang?
Mit tesz Julie, mikor kiderül, hogy senki nem az, akinek kiadja magát?
Lehet jövője egy szenvedélyes, de tiltott kapcsolatnak?

NewLine, Bakháza, 2019
310 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155956164 · Megjelenés időpontja: 2019. június 28.

sarahangel P
Abby Winter: Tiltott szenvedély

Az elején egy kicsit bajban voltam a könyvvel, nekem ugyanis túl gyorsan és túl hirtelen történt minden főhőseink között. Megtetézve azzal, hogy spoiler. Érdekes (vagy sem), de ez Julie részéről jobban zavart. spoiler

Kettejük kapcsolata olyan, mint a hirtelen jött vihar. Az egyik pillanatban még nem is létezett, a másikban tornádóként söpör végig rajtuk, és nem tudnak egymásnak ellenállni.

Biztos nem könnyű egy ilyen helyzet, de spoiler.

A könyv második fele már sokkal jobban rám talált. Amint egyre több titokra derült fény, és beütött a már várt krimiszál is, azzal párhuzamosan úgy éreztem, jobban megismerhetem a szereplőket, a lecsupaszított lelküket, az egymás iránti aggódást, főleg Jonathan részéről. Megható volt, hogy mennyire törődik a lánnyal, és mennyire félti.
A végével viszont, kedves írónő, majdnem rám hoztad a szívrohamot. ;) spoiler

Emy_Dust IP
Abby Winter: Tiltott szenvedély

Egy újabb szuper történet az írónőtől, tele szenvedéllyel, Szerelemmel, erotikával és sok izgalmas fordulattal. Élménydús volt minden oldala, nem unatkoztam. Jon tökéletes pasi! Örülök, hogy sikerült leküzdeniük az eléjük gördülő akadályokat. Sok részt olvastam belőle az írónő csoportjában, de még így egybe olvasva is jó szórakoztam. Volt olyan fordulat, amikor nagyot néztem a döbbenettől, de a végén minden rendeződött szerencsére.
Nagyon köszönöm az élményt. ♥♥♥
u. i. : Gyere Treasure, gyere! :))))

marilynmiller IP
Abby Winter: Tiltott szenvedély

Nagyon vártam már, hogy olvashassam ezt a könyvet.
Olvastam belőle pár részletet, amit az írónő osztott meg, azok nagyon tetszettek. És a könyvben sem csalódtam, azt kaptam, amit vártam. Szenvedélyes volt és romantikus, finom erotikával fűszerezve. Az elejétől a végéig fenntartotta a figyelmemet. Nagyon kíváncsi voltam, hogy a tiltott szenvedélyből lesz-e a végére szerelem. Hogy le tudják-e győzni az eléjük gördülő akadályokat. És ha már a végét említem. Hát volt meglepetés és izgalom bőven. Jonathan az első perctől levett a lábamról. Tipikusan az a férfi karakter, akit csak szeretni lehet. Nagyon szépen köszönöm az élményt és ezt a nagyszerű könyvet.

Abby Winter: Tiltott szenvedély

Jó kis romantikus-erotikus történet, amelyben szerethető karakterek, némi humor, és izgalmas cselekményszálra számíthat az olvasó. Én ezt a könyvet bátran ajánlom mindenkinek !

Mimi_Taylor I
Abby Winter: Tiltott szenvedély

Nem szeretnék most hosszú értélelést írni. A csillagozásomon is látszik a véleményem. Ez egy nagyon jó kis könyv. Mi sem bizonyítja jobban, minthogy sikerült könnyeket csalnia a szemembe, sikerült megmosolyogtatnia. Az utolsó oldalakat szinte egy levegővétellel olvastam ki. :)
Szeretem az írónő stílusát, kellemes kikapcsolódást nyújt a könyveivel. Ez volt a második könyvem tőle, de jöhet a többi is! :)
Imádtam! Köszönöm az élményt!

Ella_Steel I
Abby Winter: Tiltott szenvedély

Már nagyon kíváncsian vártam ezt a történetet, mert a részletek, amiket olvastam felkeltette az érdeklődésemet.
Határozottan érződik az írónő fejlődése, ami megfogalmazást illeti.
Julie és Jon közötti izzás már az első oldalakon megmutatkozik és pont ezért én egy kicsit olvastam volna még erről.
Érdekelt, hogy mi húzódhat a háttérben és ez volt a másik, amire bővebb kifejtést vártam.
Összességében egy érzelmekkel teli könyvet olvastam, ami igencsak gazdag volt fordulatokban is.

pufivipi
Abby Winter: Tiltott szenvedély

Ennek a könyvnek elírták a címét, szerintem találóbb lenne a Csak szex és más semmi. Az első száz oldal csak erről szólt. Ilyen üres kapcsolatról még nem olvastam, a szereplők semmit nem kommunikálnak, abszolút semmit nem tudnak egymásról,de akkora a szerelem. Persze tudom létezik szerelem első látásra, na de 2nap után így dobálózni a szeretlekkel, kicsit sokkolt. No meg a gyerekes besértődések ebben a korban még tényleg előfordulnak?, szerintem nem. Szóval szerintem ezen lenne még mit csiszolni.

Papillon IP
Abby Winter: Tiltott szenvedély

Nagyon szépen köszönöm az írónőnek ezt a szívet melengető történetet. Azt már kevésbé, hogy a végével megríkatott. Ráment az éjszakám ugyan, de érdekelt, hogy mi jön, és hogy állják a sarat a főszereplők. Gratulálok hozzá!

Zso89
Abby Winter: Tiltott szenvedély

A borító és a fülszöveg egyaránt megfogott.
Már olvastam az írónőtől.
A gyengéim a váltott szemszögek.
Tetszett hogy már az elején történtek dolgok Jon és Julie között,nem játszották a macska-egér játékot.
Az elejét valahogy mégis „eseménydúsabbnak” tartottam hiába nem volt még spoiler
Imádom az erotikus könyveket,és jeleneteket.
Itt csak annyi „zavart” hogy amilyen gyorsan kezdődött olyan gyorsan vége is lett egy-egy „légyottnak”.
Hiányoltam azt a „valamit” ami az elején volt meg közöttük.
Szeretem részletekbe menően olvasni az ilyen jeleneteket.
Jon szimpatikus volt már az elején attól függetlenül hogy spoiler
Juliet néha megráztam volna hogy térjen már észhez.
Az utolsó fejezet és az epilógus között hiányérzetem volt.A „rosszból” hirtelen átugrottunk a „jóra”.
Összességében jó kis történet volt.
Biztos olvasok még az írónőtől.☺☺☺

Abby Winter: Tiltott szenvedély

Egy rendkívül intenzív romantikus-erotikus történet, amelyből nem hiányoznak a dráma és az izgalom sem. Szépen kidolgozott erotikus jelenetekkel fűszerezi a szerző azt a szenvedélyességet, amely megjelenik a könyv lapjain. Az első sorától magával ragadott ez a csodás történet.

Cintia9910

Milyen furcsa az élet ! Néha fel sem tűnik, hogy egy kapcsolatban valami nem működik, csak ha már lesz mihez hasonlítani. David akkor sem vette észre az ilyen pillanatokat, ha percekig bámultam magam elé. De az is lehet, hogy csak nem foglalkozott vele, nem tudom.

sarahangel P

Tényleg igaz lehet, hogy minden nőben ott van a vadmacska, csak kell egy pasi, aki kihozza belőle.

Cintia9910

Legalább ő lehetne erősebb, ha már nekem nem megy. Végignézett rajtam, majd nyelt egyet. Valószínű gyalog jöhetett, attól lihegett, én viszont ettől a nézéstől kezdtem szaporábban venni a levegőt.

inci81

. .. én mindig romantikus alkat voltam. Nem szerettem könnyen bele a pasijaimba, de minden történetbe bele tudtam képzelni a boldog befejezést. Igen, lehet, hogy túl sok szerelmes könyvet olvastam és filmet néztem meg, de ez vagyok én.

inci81

Lassan ráemeltem a tekintetem, és szólni sem tudtam. Olyan sok érzelem volt az ő arcán is, hogy megakasztotta a gondolataimat.