Érezni ​akarlak (Treasure 1.) 138 csillagozás

Abby Winter: Érezni akarlak

Ann egy átlagos nő, átlagos élettel. Unalmas mindennapjaiból barátnője szakítja ki egy meglepetés szülinapi koncertre, Londonba. Egy rég dédelgetett vágya válik valóra, mikor kiderül, hogy kedvenc zenekarát láthatja élőben, de arra, ami ott történik, legmerészebb álmában sem gondolt.
Brad a világ egyik leghíresebb zenekarának frontembere. Több éve a rivaldafényben éli mindennapjait, amiből kezd elege lenni. Nem csak a maga gondjával kell megküzdenie, de zenekara, a Treasure sincs a helyzet magaslatán. Meddig tudnak a csúcson maradni, ha kicsúszik a kezéből az irányítás?
Aztán egy váratlan találkozás úgy tűnik, mindent megváltoztat, és Brad úgy érzi, végre révbe ért.
De vajon elég erősek az érzései, vagy csak egy múló fellángolás a részéről?
Ann elbír a sztársággal járó kellemetlenségekkel?
Küzdelmes úton kell végigmenniük, ha együtt szeretnének lenni. Vajon képesek legyőzni az ellenségeiket?

„Érezni akarlak, érezni mindig.”

NewLine, Bakháza, 2019
NewLine, Bakháza, 2019
NewLine, 2019

Ann Kingsley · Brad

klara_matravolgyi>!
Abby Winter: Érezni akarlak

Kyle története érkezőben van hozzám, addig úgy gondoltam visszatérek a kezdetekhez.
Egy nagyon igényesen megírt szívhezszóló történet az Érezni akarlak. Van benne érzelem bőven, erotika kellő mennyiségben és dráma is csak annyira, amennyire egy kis színt csepegtet a történetbe.A középpontban egy zenekar, a Treasure áll, és jó volt nagyon bepillantást nyerni a kulisszák mögé, és látni, hogy a híres zenészek is csak emberek mint mi, a maguk érzéseikkel és démonjaikkal. Nagyon szimpatikusak voltak az együttes tagjai, csak úgy, mint a két barátnő, Ann és Liza is.

Ferger_Jolcsi P>!
Abby Winter: Érezni akarlak

Nagyon sok jót hallottam erről a kötetről, ami kíváncsivá tett és amint tudtam, belefogtam az olvasásába. Alapjáraton a csak szimpla romantikus kötetek nem az én műfajom, nekem kell mellé egy kis izgalom is, hogy élvezni tudjam az adott könyv olvasását. Ebben sajnos nem találtam meg azt a pluszt, ami izgalmassá tette volna számomra. De az, aki szereti a romantikus könyveket, szerintem bátran belefoghat, mert nem volt rossz, minden adott volt benne: egy híres zenész, tipikus rosszfiú, illetve egy hétköznapi lány, aki találkozik vele és persze őrülten egymásba szeretnek. Scott karaktere engem jobban érdekel, hogy mi lesz vele mindezek után, úgyhogy várom, hogy olvashassam a folytatást és megtudhassak többet is róla, remélem, az ő sorsa is rendeződni fog majd.

Hddorka>!
Abby Winter: Érezni akarlak

Ez a könyv tökéletes kezdése egy jónak ígérkező sorozatnak. Miután elolvastam a fülszöveget már el is dölt, hogy nekem ezt a sorozatot olvasnom kell. Mindig is szerettem az olyan könyveket, ahol a középpontban egy zenekar van. A könyv illetve a sorozat egy rockbanda, a Treasure tagjainak történetét meséli el. Nagyon szerettem az első szótól az utolsóig. Végig érdekes, szórakoztató, viszi az embert magával a történet. Brad és Ann nagyon szerethetőek. Imádtam, ahogy elkezdődött a történetük azon az ominózus Londoni koncerten♡.
A banda tagok közül már most tudom, hogy Scott lesz a kedvenvem, jobban bejött mint Brad,így hát nagyon örülök, hogy a következő rész már róla fog szólni!

Hópárduc P>!
Abby Winter: Érezni akarlak

Nem volt rossz, de nekem kicsit hiányzott belőle valami.
Túl sok volt a gyerekes hiszti benne. Kommunikáció hiányzott a két főszereplő között, leginkább mindent a szex oldott meg közöttük. Erotikus részekben nem volt hiány.
Háttér történetet is szívesen olvastam volna még a szereplőkről.
Olvasása haladós.

turanett P>!
Abby Winter: Érezni akarlak

Nagyon élveztem. Nem is bírtam lerakni. :D Nagyon megkedveltem a szereplőket. Ann és Brad nagyon aranyosak voltak. Az mondjuk zavart, hogy Bumm, egymásba szerettek, de nem nagyon ismerték egymást. Ann csak Brad múltján tudott rágodni, de pl az ő múltja szóba se került. Pedig nem kis megrázkódtatáson ment keresztül. Bradat sokszor sajnáltam, nem volt könnyű dolga Ann-el. de őt is megértem. Pont a múltja miatt félt, hogy megint átverik. A vége nagyon aranyos volt. Nagyon kíváncsi vagyok Scott történetére is. Izgulok érte :D

marilynmiller I>!
Abby Winter: Érezni akarlak

Abby Winter fantasztikus könyvet alkotott.
A Treasure, egy életérzés.
Nagyon tetszenek azok a könyvek, amikben nagy hangsúly van a zenén. És itt kapott. De leginkább maga a sztárélet, amit Abby olyan tökéletesen leírt. Sikerült egy kicsit szó szerint betekinteni a kulisszák mögé. Valóban nem lehet könnyű egy világsztár szerelmének lenni. Megértettem Annt. A félelmeit, az aggályait. Nem volt könnyű az útjuk…
Brad igazi szívtipró, nem kérdés, az elején belopta magát a szívembe. Egy rocker, aki nem fél szeretni.
A banda nagyon bejött, az a láthatatlan kötelék, ami összekovácsolta őket.
Liza karakterét kell még kiemelnem, nagyon bírtam. Így nagyon örültem, amikor kiderült, az ő története folytatódik a szexi dobossal.
Nálam most ért el Abby előkelő helyre.♥
Egyszerűen imádtam a könyvet, így hamarosan belecsapok a folytatásba.
Köszönöm szépen az élményt.♥

Momo89>!
Abby Winter: Érezni akarlak

Már akkor felkeltette az érdeklődésemet a történet mikor a részleteket olvastam belőle, és izgatottan vártam. Szerencsére nem is kellett csalódnom. Egyébként már a borítóba beleszerelmesedtem, csodálatos.
Brad az egyik legodaadóbb és cukibb könyves pasi. Tényleg mindent megtett Annért és ez nagyon tetszett benne. És hát Ann rendesen meg is dolgoztatta szegényt. :D Egy icipicit zavart is Ann viselkedése. Értem én, hogy kicsi az önbizalma, már sokszor csalódott, de Brad soha nem tett semmit, mégis folyton bizalmatlankodott vele szemben. De még ez se rontott a könyv élvezhetőségén. Egyszerűen a szívembe zártam az összes szereplőt.
Ráadásul, bár Brad és Ann párosát is nagyon szerettem, de sokszor a falat tudtam volna kaparni, hogy Scottékról olvashassak még. És a vége… röviden és tömören:
minél hamarabb szükségem van a Téged akarlak-ra. :)

Viktória_Erdei P>!
Abby Winter: Érezni akarlak

Ez volt az írónőtől a második könyvem, de most sajnos csalódtam.
Túl gyorsan pörögtek az események, nem is ismerték meg igazán egymást. Megértem Ann félelmeit a sztárvilággal kapcsolatban, de mégsem hallgatta meg Bradet, azonnal elítélte, de Brad sem hagyott igazán Ann-nek, hogy lenyugodjon, és meg tudják beszélni. Többet olvastam volna a koncertekről, mint a két főszereplő állandó ágytornájáról, pedig szeretem az erotikus jeleneteket, de most sok volt. Bradben viszont tetszett, hogy mindent megtenne Ann-ért. Ann nagyon nem bízott meg Bradben, mondjuk érthető volt. Sokat gondolkoztam, hogy 3 vagy 3,5 fél csillagot adjak neki, de Brad kitartása miatt 3,5 lett.
Kíváncsi vagyok Scott és Liza történetére.

Ella_Steel I>!
Abby Winter: Érezni akarlak

Brad és Ann története tökéletes kikapcsolódást nyújt a nyári estéken.
Ha szeretnél egy erotikus pillanatokban gazdag romantikus történetet egy rocksztárról és egy hétköznapi lányról, akkor ne hagyd ki Abby legújabb regényét.
Ez a könyv megtanít arra, hogy nem mindenki az, aminek látszik. Megmutatja, hogy egy vérbeli rockernek is lehetnek igazán mély érzései. Sőt, ez a sztori nem csak egy rockerről szól, már az első részben ízelítőt kapunk Scottból is.
Kíváncsian várom, miért fordított hátat Lizának. Illetve vannak sejtéseim és ha tényleg így van, akkor ahogy kézhez kapom megszorongatom a nyakát. Ettől függetlenül várom őket is.

SignoraSchneider IP>!
Abby Winter: Érezni akarlak

Köszönöm itt is az írónőnek, hogy elolvashattam a könyvet. Bár nem vagyok célcsoport – ezt már belátom –, az érzelmi része megragadott (személyes emlékek okán is). Ajánlom azoknak, akik szeretik ezt a zsánert, mert ők élvezni fogják, ebben biztos vagyok. Abbytől egyébként nagyon érdekel a Leomló falak, azt mindenképp szeretném majd elolvasni. <3

Christine_Anne_Colman I>!

Érezni akarom, ahogy puha ajkad
szenvedéllyel enyémre tapad.
Érezni bőrömön finoman ellehelt
apró kis csókokat.
Érezni mellkasodon át a szíved,
mily hevesen dobog.
Érezni akarlak, érezni mindig.
A bolondod vagyok.
Érezni, ahogy lábam megremeg,
ha két szemedbe nézhetek.
Érezni, hogy lángba borul melletted
mindenem.
Érezni, hogy a vágytól égek,
megőrülök érted.
Érezni, s most elengedni téged
félek.

EditVagyok>!

Nem az volt a kérdés, hogy megéri-e vele eltöltenem ezt az időt, hanem az, hogy meg tudok-e birkózni az ürességgel, amit maga után fog hagyni.

Kapcsolódó szócikkek: Ann Kingsley
Evika82>!

– Tudom, hogy nem lesz egyszerű, és azt is, hogy neked lesz a nehezebb. De adj egy esélyt kérlek! Szeretném megpróbálni. Sok csontváz pihen a szekrényemben, de igyekezni fogok, hogy elég jó legyek neked!

SignoraSchneider IP>!

Olyan közel állt hozzám, hogy simán meg tudtam állapítani a szeme színét. A gyenge fényviszonyok mellett is látszott, hogy kék színű. Az a fajta, amiben szívesen elvesznék.

Kovács_Ági_3>!

Nem akartam a címlapokra kerülni, mint a lány, aki kirobbantotta az év balhéját.

Kovács_Ági_3>!

Miért van az, hogy végre van egy pasi, aki ilyen hatással van rám, mégsem lehet az enyém?

Silverlight>!

Ahogy Bradre gondoltam, millió pillangó kezdett verdesni a gyomromban.

Kovács_Ági_3>!

– Nem – vágta rá hangosan és határozottan. – Nem fogom feladni, érted? Valahogy akkor is kiderítem, hol érhetlek el.

Treasure sorozat · Összehasonlítás