Kegyetlen ​szerető 23 csillagozás

Abby Green: Kegyetlen szerető Abby Green: Kegyetlen szerető

A gyönyörű, szőke Kate titkon régóta szerelmes a legjobb barátnője, Sorcha bátyjába. Egy karácsonyeste aztán összeszedi minden bátorságát, és megcsókolja a férfit, Liam azonban durván elutasítja a közeledését. A következő tíz évben Kate hiába próbálja kitörölni agyából a gyötrő emléket, nem jár sikerrel. Aztán egy napon, Sorcha kislányának keresztelőjén újra felbukkan Liam, és a szertartás rendje szerint épp a lány mellett kell állnia. Kate úgy érzi, képtelen lesz elviselni a megaláztatást…

Tévesen Lynne Graham neve szerepel a borítón.

Eredeti cím: Mistress to the Merciless Millionaire

Eredeti megjelenés éve: 2009

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 2015
94 oldal · ISBN: 9789634075509 · Fordította: Csató Gabriella
Harlequin Magyarország, Budapest, 2012
94 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635384815 · Fordította: Csató Gabriella

Abby Green: Kegyetlen szerető

Hihetetlenül szórakoztató volt ez a történet.
Nagyon tetszett a kidolgozása és a karakterek is. Imádtam az elejétől a végéig.
Nem gondoltam, hogy ennyire fog tetszeni. Az első pár oldal becsapós volt, mert tényleg azt hittem, hogy nem fogom szeretni. De tévedtem.
Kellemes csalódás, örülök, hogy rátaláltam erre a sztorira.
Újraolvasós!

christine I>!
Abby Green: Kegyetlen szerető

Abby Green-ben ritkán csalódok. A történet kerek volt, a szereplők kedvelhetőek, Rosie pedig egy tündéri kislány. Csupán a végét éreztem összecsapottnak és gyorsnak, ettől függetlenül viszont minden stimmelt. ^=^

Trice29 P>!
Abby Green: Kegyetlen szerető

A címe szörnyű, a történet viszont üdítően fincsi. Jól építkezett, végig fenntartotta a figyelmemet. Olvastam volna még.

nypiro P>!
Abby Green: Kegyetlen szerető

Túl sok nyafogás, túl sok agyatlanság. Kate egy értelmes nő, de ha Liam a közelébe van egy buta pica. Mert természetesen odaadja magát neki. Ami tetszett az a Martinique-i rész. Ahogy Rosie-val bánik. Zoe családja. Aztan Liam elküldi, kiderül később, hogy terhes, majd utcán egymásba botlanak, HE. Klisé hegyek. Leghülyébb rész: kate “zokog a vágytól”. Ekkor fogtam a fejem. Ezért és a hasonló érzelmes részeként 3 csillag, meg kb nulla történet.

Dora_Sullivan>!
Abby Green: Kegyetlen szerető

Számomra is kellemes meglepetés volt ez a füzet.
A fülszöveghez hű maradt a történet, amely miatt csak még inkább kellemes meglepetés volt az, hogy nem kellett csalódnom benne.
Tetszett.
A karakterek kialakulása, összehozása egész jól össze lett hozva.
Tetszett a szenvedély felgöngyölítése, melyet kísért egy apa – lánya, egymáshoz még közelebb kovácsolása.
Semmi negatívitást nem észleltem benne. Az én részemről ez egy igazán jó történet volt. :)

Tamlilla>!
Abby Green: Kegyetlen szerető

Rövid, számomra felejthető, romantikus, erotikus szösszenet.

brigitta244>!
Abby Green: Kegyetlen szerető

Egy nagyon jó kis történetet olvashattam el ebben a kis füzetben.

repe993 P>!
Abby Green: Kegyetlen szerető

Hihetetlen, hogy egyesek milyen könnyen esnek teherbe! cc-cc…
Eleinte azt hittem, Liam lesz a kegyetlen szerető, de ahogy bonyolódik a történet, egyre inkább úgy tűnik, hogy Kate lesz a kegyetlen, hogy fenntartson egy látszatot. Azután Liam se kutya, ahogy a többi nőjével viselkedik és a történelem is ismétli önmagát.
Amennyit pedig mentek a világ körül, akár Romana is lehetett volna.

zuna19 >!

– A szülők olykor kegyetlenek, és rengeteg kárt okoznak.

zuna19 >!

– Nehéz szembenézni a változásokkal, de sokszor valami jó dolog sül ki belőlük.

zuna19 >!

– Én ilyen vagyok, Liam. Örülnék, ha soha többé nem kellene a fényképészek lencséje elé állnom, vagy végigsétálnom a kifutón. Szeretek otthon ülni, szeretek kenyeret sütni, kötögetni, egytálételt főzni. És az az álmom, hogy találjak valakit, akit szeretek, és aki viszonozza ezt a szerelmet, valakit, akinek gyerekeket szülhetek, sok-sok gyereket. Ezt akarom, ez az, amire szükségem van. Talán a saját gyermekkorom miatt, azért, mert túl kevés szeretetet kaptam, vagy mert benne van a véremben, de erre vágyom. Nem az a nő vagyok, aki érzelmek nélkül képes viszonyt folytatni. Te nem adhatod meg nekem azt, amire szükségem van, és ezt nem is várom tőled. De még ha az ágyban jól megértjük is egymást, nekem ez kevés.

zuna19 >!

– Mi a fenét csinálsz? – fortyant fel.
Liam ajka csábító mosolyra görbült. Kate meg akarta mondani neki, hogy még mindig túlságosan és nyugtalanítóan közel van hozzá, de okosabbnak találta, ha hallgat.
– Felébresztelek egy csókkal.
Kate piros arccal odébb taszította a férfit.
– Nincs jogod hozzá, hogy így idelopakodj, amikor alszom.

zuna19 >!

– Mi az ördög ez? – A férfi hangja elcsuklott a fájdalomtól.
– Egy kötőtű. – Kate a kanapén heverő gyapjúgombolyagra mutatott, amely lecsúszhatott az öléből, amikor elszunnyadt. – Pulóvert kötök Mollynak. Ez lesz a karácsonyi ajándéka.
Ott, ahol a férfi az oldalát fogta, kicsivel a nadrágja övrésze fölött, sötét folt terjengett, és Kate-nek megállt a szívverése.
– Liam, te vérzel! – kiáltotta felugorva, és ösztönösen felrántotta a férfi ingét. A sima bőrön csak egy kis szúrásnyomot látott, de abból eleven lüktetéssel lövellt ki a vér.
Liam elsápadt, de Kate túlságosan ijedt volt ahhoz, hogy azon mulasson, hogy a férfi a jelek szerint nem bír vért látni. Gyorsan a sebre szorította az inget, és a konyhába vezette Liamet, ahol a mosogató alatt tartották az elsősegélyládát.
Liam a hatalmas faasztalnak támaszkodott, amíg a lány széttárta az ingét.
– Annyira sajnálom! Nem vettem észre, hogy nekidőlsz a kötőtűnek. – Kate steril pólyát tett a sebre, és figyelmesen vizsgálgatta a férfit.
Liam arcába már visszatért a szín, a szeme élénken csillogott.
– Szóval kötsz?
– Ez a hobbim. Valami, amivel a színpad mögött agyonütöm az időt – válaszolta mosolyogva a lány.
– Mert az olvasás túl unalmas lenne? – kérdezte szárazon a férfi.
– Talán cáfoljak rá az előítéletre, hogy a modellek mind üresfejűek? – kérdezte ugyanolyan szárazon Kate.
Liam elvigyorodott, és Kate hirtelen ráébredt, hogy a nyitott ing szabadon hagyja széles, izmos mellkasát, és ő éppen a két combja között áll.

encsiih>!

– Az elmúlt tíz évben sem tudtam túltenni magam ezen, Liam. Valahányszor megláttalak, eszembe jutott ez a csók. Azzal a kevés férfival, akivel utánad együtt voltam, a töredékét sem éreztem annak, amit veled. – A hangja elcsuklott. – Nevetséges, nem? Nem tudták felvenni a versenyt egy emlékkel. Egyetlen normális kapcsolatot sem sikerült kialakítanom, mert örökké te kísértettél.