Randevú ​a sorssal / Ma este vagy soha / Kalandos forgatás / Esküvő a Rubin-tónál 6 csillagozás

Abby Green – Jennifer Hayward: Randevú a sorssal / Ma este vagy soha / Kalandos forgatás / Esküvő a Rubin-tónál

Abby ​Green: Randevú a sorssal
Férfiakat megszégyenítő tudás, tehetség és szakértelem szorult Samanthába, de Rafaele négy évvel ezelőtt is csak az ártatlan, vonzó fiatal lányt látta benne. Ám két fivéréhez hasonlóan ő is tanult apja hibájából, és eltökélte magában, hogy soha nem lesz egy nő rabja. Amikor azonban kiadta Sam útját, nem tudta, hogy a lány az ő gyermekét várja…

Abby Green: Ma este vagy soha
Ce Soir ou Jamais – „Ma este vagy soha”. Sidonie anyjának ez volt a kedvenc parfümje, és amikor a lány a repülőgépen megismerkedik a vonzó milliárdossal, Alexio Christakosszal, rögtön ez jut az eszébe. A férfi ugyanis felajánlja neki, hogy mivel úgyis lekéste a csatlakozást, aludjon az ő londoni lakásában…

Abby Green: Kalandos forgatás
Kell neki ez a nő! Most azonnal! – gondolja Cesar Da Silva, amikor megpillantja a kastélyában zajló filmforgatáson a legszebb lányt, akit valaha látott. Lexie szívét is elrabolja a sármos spanyol milliárdos,… (tovább)

Eredeti cím: When Falcone's World Stops Turning / When Christakos Meets His Match / When Da Silva Breaks the Rules / A Wedding at Ruby Lake

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romana különszám

Harlequin Magyarország, Budapest, 2016
288 oldal · ISBN: 9789634073505 · Fordította: Várnai Péter, Várnai Péter, Várnai Péter, Kovács Ágnes
Harlequin Magyarország, Budapest, 2016
288 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634073499 · Fordította: Várnai Péter, Várnai Péter, Várnai Péter, Kovács Ágnes

Max csillagot érdemel.
Az első három történet összekapcsolódik.Mindegyik nagyszerű volt. Különböző sztorik, de mégis mindegyik nagyszerű. Jó volt, hogy a trilógia egy füzetbe került. Nem kellett keresgélni.
Nem tudnék választani, a történetek közül. Teljesen lenyűgöztek.
A karakterek nagyon szerethetőek voltak.
Az utolsó történet botrányosan rövid és zsúfolt volt. Így is aranyos, de szerintem az elégé elhanyagolható. Kb 20 oldalas volt, de annyi párról voltak apróbb szösszenetek, hogy tényleg kegyetlen volt olvasni.
Annyira olvastatta magát az összes történet. Csak ajánlani tudom a füzit.

Trice29 P>!

Nem találok szavakat. Soha nem gondoltam, hogy romantikus füzetre ezt mondom, de ez csillagos ötös volt. Abby történetei egymást követve, egy szuper könyvvé álltak össze. A három megsebzett férfiszív elrabolta az enyémet is, miközben révbe talált. ♥
Az utolsó történetben csak kapkodtam a fejem, hogy ki-kivel van, számomra csak egy rohanás volt.

Laura_Bakos P>!

Az első, a második és az utolsó történet tetszett, viszont a harmadik nem.
Az első három összekapcsolt, de külön is olvashatóak.
Az első „Randevú a sorssal" volt a kedvencem, a másik kedvencem a „Ma este vagy soha" lett. Mindegyikben sok volt a felesleges szenvedés, de legalább a végük jó lett.
Tökéletes befejezéseket kaptak.

repe993 P>!

Ha a „bónusz” nem lett volna, tökéletes lett volna!
Az első 3 történet 3, egymástól többé-kevésbé elidegenült féltestvér révbe érését mutatja be. Annak ellenére, hogy Rafaele és Alexio esete egy kaptafa spoiler, mégis sikerült ügy megírni, hogy mégse legyen öncélú ismétlés belőle.
Cesar történetébe is került át motívum Alexio esetéből, de a maga módján ez is egyedire sikeredett.
Habár a történetek összefüggnek, mégis külön-külön is élvezhezőek. Rövidségük ellenére pont úgy jók, ahogy vannak.
Ami viszont tényleg nem kellett volna bele, az a 4. történet. spoiler

zuna19>!

– Ha szerelmes lennél belé, teljesen ki lennél akadva.
– Ki vagyok akadva. – Főleg magamra, hogy ekkora idióta vagyok, tette még hozzá gondolatban Jackson.
A lány a dokkhoz húzta a csónakot.
– Tudod – szólalt meg szárazon –, az erős, csendes férfiak már kimentek a divatból. Most az érzelmeikkel tisztában lévő pasik a menők.
Jackson összeszorította a fogát.
– Egy ilyen helyzetben sokra megyek az érzelmekkel.

zuna19>!

– Lassan a testtel! – Hangja mély és csábító volt. – Miután kihívtál, nem léphetsz le csak úgy. És mivel úgy gondolod, hogy mindenképpen én leszek a vesztes, azt javaslom, tegyük kissé érdekesebbé a dolgot. Vetkőzős biliárdot fogunk játszani. Minden rossz lökés után le kell vennünk magunkról egy ruhadarabot.
Sidonie teste már attól bizseregni kezdett, hogy elképzelte, milyen lehet Alexio meztelenül.
– Vetkőzős biliárd nem létezik – pihegte.
– Most már igen, mivel éppen most találtam fel – válaszolta a férfi, és már húzta is magával a lányt a biliárdszobába.

zuna19>!

– Ugye tudja, hogy nem kellene félnie? A statisztikák szerint a repülés a legbiztonságosabb utazási forma.
Sidonie csak a fél szemét nyitotta ki, hogy Alexio Christakosra nézzen.
– És alighanem még kisebb az esély arra, hogy lezuhanunk, ha a légitársaság tulajdonosa is a gépen ül.
A férfi arcán önelégültség jelent meg.
– Pontosan – válaszolta, és Sidonie szívverése felgyorsult, amikor a szomszédja közelebb hajolt hozzá. – És azt tudja, hogy éppen ott ülünk, ahol a legnagyobb a túlélési esély?
Sidonie most már a másik szemét is kinyitotta.
– Igazán? – kérdezte, de gyorsan be is csukta a szemét, mert háborogni kezdett a gyomra.

– Minden oké?
Sam aggódást vélt kihallani Rafaele hangjából, de úgy döntött, hogy bizonyára rosszul hallotta. Ezért csak némán bólintott, és hátrafordult Milóhoz, aki elégedetten feszített a gyermekülésben, és magához ölelte a játék mackót, amelyet a nagyapjától kapott búcsúajándékként. Sam elképedt, amikor Umberto szemében könnyet látott csillogni. Az idős férfi Bridie-n is sokáig rajta felejtette a tekintetét, és ez láthatóan zavarba hozta az asszonyt.