És ​a mese valósággá válik… (A dzsungel veszélyes hely 2.) 26 csillagozás

Abby Green: És a mese valósággá válik… Abby Green: És a mese valósággá válik…

„Mindenkinek megvan az ára, Darcy. Mondd meg, a tiéd mennyi!” A lányt mélységesen felháborítja főnöke ajánlata, hogy egy bizonyos összeg fejében menjen hozzá feleségül. Alapjában véve nem azzal van baja, hogy az életét hozzákösse a jóképű üzletemberhez, hanem azzal, hogy a házasság Max Fonseca Rosellinek csak üzleti érdekből kell – méghozzá csupán rövid időre. Darcy elhatározza, hogy ő is vagányul áll a helyzethez, de közben végzetesen beleszeret az álférjébe…

Eredeti cím: The Bride Fonseca Needs

96 oldal · ISBN: 9789634482062 · Fordította: Kis Zita Margit

Darcy Lennox · Maximiliano Fonseca Roselli

Tóth_Orsolya_3 P>!
Abby Green: És a mese valósággá válik…

Ez az írónő az egyik legjobb ebben a műfajban. *-*
Nagyon élveztem ezt a füzetet is.

Abby Green: És a mese valósággá válik…

Jól rám hozta a frászt az írónő az első pár oldallal, mert szinte ugyanúgy kezdődött a sztori, mint Luca és Serena esetében. Majd jött a 3 hónappal később fejezet, és teljesen megnyugodtam.

Nagyon klassz volt ez a rész is. Max tipikus Fonseca Roselli férfi, aki le sem tudná tagadni, hogy Luca ikertestvére. Hajszolja az élvezeteket, cserélgeti a barátnőket, és meggyőződése, hogy a szülei, de főként az anyja kiölt belőle minden érzelmet. Darcy ezzel szemben igazi nő, tele érzelmekkel és vágyakkal, na meg egy minimális önbizalomhiánnyal.
Jó volt olvasni a macska-egér játékukról, ahogy próbálták elnyomni az egymás iránti vonzódást.

A történet vége igazi HEA, és néhány pillanat erejéig még találkozhatunk Luca és Serena párosával is.

zuna19 >!
Abby Green: És a mese valósággá válik…

Most nagyon kellemesen csalódtam a füzetbe.
Aranyos sztorit kaptam szerethető karakterekkel.
Ez a rész jobban tetszett nekem mint az előző.

christine>!
Abby Green: És a mese valósággá válik…

Számomra Darcy karaktere kissé ellentmondásos volt, voltak helyzetek, amikor a döntései teljesen ellentmondtak az előző gondolataival és az elhatározásaival.
Ezen kívül viszont könnyű olvasmány, egyszer olvasósnak mindenképp elmegy. :)

Illatos_Hópehely>!
Abby Green: És a mese valósággá válik…

Nem volt rossz, de nekem Luca és Serena története jobban tetszett. :)

sarahangel P>!
Abby Green: És a mese valósággá válik…

Ez a rész is jó volt, de Lucáék története jobban tetszett, ott valahogy jobban ki volt dolgozva az érzelmi háttér.
Mindenesetre ez is olvastatta magát, egy dolog, ami nem tetszett benne spoiler.

Violet_Finch_PMónika>!
Abby Green: És a mese valósággá válik…

Első Júliám,de nem az utolsó. Nagyon tetszett. Nem is gondoltam volna,hogy ennyire. :)
Imádtam Darcyt és Maxet együtt és ahogy egymásért epekedtek,miközben próbáltak hűvösek maradni. :D
Nem tudok negatívat mondani :))
Egy Júliának tökéletes volt. ;)

Trice29 P>!
Abby Green: És a mese valósággá válik…

Max nálam kicsit lemaradt a bátyjától charme-ban, ugyanakkor kőszívűségben megelőzte. Nehéz volt ezt a burkot lerobbantania róla Darcynak, de megtette. A talpraesettsége miatt a női főszereplők közül Ő tetszett jobban. A végén meg hiányérzetem volt, túl hamar lett vége.

Karinaa7 P>!
Abby Green: És a mese valósággá válik…

Nem egy különleges romantikus füzet, de egyszeri olvasásra tökéletes volt, bár sajnos én nagyon lassan haladtam vele. De legalább a vége az jó lett megírva. A története sok romantikus füzetben olvasható. igazából a borítója volt az, ami miatt el kezdtem olvasni, mert az nagyon tetszik.

Perly>!
Abby Green: És a mese valósággá válik…

Nem volt rossz, de az a hű, de jó se. A szereplők semlegesek voltak. Darcy gondolkodásmódján néha fennakadtam. Nagyon ellentmondásos volt.
Lucáék történetét még nem olvastam (a címe nem hozott lázba, amikor válogattam a füzetek között), de ezek után az övékét is megnézem majd. Csak most szükségem van egy kis füzetmentes időre, ugyanis ez az egy heti maraton asszem, megártott, de nagyon!

Sippancs P>!

A férfi levetette a zakóját, levette a nyakkendőjét, és már a felső inggombokat gombolgatta ki. Na, ezt törvényileg be kellene tiltani a női nem védelmében, gondolta a lány.

4. fejezet

Kapcsolódó szócikkek: gomb · nyakkendő · zakó
Sippancs P>!

– Én is elértem, amit akartam. Van saját otthonom. De nem tesz boldoggá, mert te vagy az igazi otthonom.

10. fejezet

Dephi>!

Minden idegszála a férfi felé vonzotta, érezni, ízlelni akarta, vágyott a
simogatására, a szenvedélyes csókjaira, amelyektől az agyában
kialudt minden gondolat.