Az ​igazi Trinity 12 csillagozás

Abby Green: Az igazi Trinity

Amikor Cruz de Carrillo, a milliárdos bankár hirtelen ötlettől vezérelve feleségül veszi nemrég megözvegyült sógornőjét, egyetlen cél vezérli: meg akarja akadályozni, hogy az általa rafináltnak tartott, máskülönben gyönyörű nő rátegye a kezét unokaöccsei örökségére. A házasság azonban nem úgy alakul, ahogy elképzelte. Trinity hirtelen közömbössé válik a fényes partik iránt, és odaadó szeretettel veszi körül az árván maradt csöppségeket. Cruz viszont továbbra sem bízik benne, és árgus szemekkel figyeli minden lépését…

Eredeti cím: Claimed for the De Carrillo Twins

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Júlia

Harlequin Magyarország, Budapest, 2019
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634486398 · Fordította: Scheer Katalin

zuna19>!
Abby Green: Az igazi Trinity

Nagyon jól sikerült ez a füzetecske. Ilyennek kellene mindegyiknek lenni.
Szerethető történet, szerethető karakterekkel. A kidolgozási is jól sikerült.
Abszolút csak ajánlani tudom a romantikus füzetek szerelmeseinek.

Trice29>!
Abby Green: Az igazi Trinity

A szereplők tetszettek, a történet átlagos. Túl sok felesleges félreértés, kevés történés. A vége azonban sok mindenért kárpótolt.

Dixy05>!
Abby Green: Az igazi Trinity

Már tini koromban is azok a romantikus füzetek voltak a kedvenceim, ahol egy fiatal lány elszegődik házvezetőnőnek vagy gyerekfelügyelőnek egy családhoz. Ahol persze vannak cuki gyerekek is. Aztán ott megismeri a ház urát (aki egyedülálló, vagy özvegy apuka vagy egy nagybácsi) és nem mellesleg jóképű is. Egymásba szeretnek szinte rögtön, csak annyi a gond, hogy rengeteg félreértés és ármánykodás választja el őket, sőt a ház ura inkább minden gonoszságot elhisz, amit a szerett nőről állítanak csak hogy magát védje az érzésekkel szemben. Pedig mélyen belül tudja, hogy a fele sem igaz. Mégis ahogy fokozatosan fény derül a titkokra úgy kerülnek egyre közelebb és közelebb egymáshoz. S végül nem marad már mi közéjük álljon. Abby Green neve már ismerős volt romantikus füzet téren, most méginkább meggyőzött. Megkaptam azt a romantika, szerelem és erotika mennyiséget amit elvártam. Az idei évben eddig ez volt a legjobb romantikus füzet amit olvastam. Örülök, hogy megvettem, már a borító miatt is elcsábultam. Jár az 5 csillag és bekerült a kedvenceim közé is. Párszor még el fogom olvasni ez biztos.

vacogi>!
Abby Green: Az igazi Trinity

Attól félek, hogy teljesen függő leszek ezektől a romantikus füzetektől. Rövid, olvasmányos, kellemes történet volt ez is. Nem tudom, hogy tudnak mindig újat mutatni ezek a füzetecskék, de nekem nagyon bejönnek mostanában.
Ráadásul ez is egy nem annyira szokványos történet volt, volt benne titokzatosság, ármány és szerelem. :)
Ja, és minimális szexjelenet, ami nekem nagyon fontos. :D