Sivatagi ​szél 5 csillagozás

A. Túri Zsuzsa: Sivatagi szél

Anna, a fiatal színésznő a kilencvenes években, pár hét ismeretség után követi Svájcba új szerelmét, a jóval idősebb Miklóst, így menekülve önző anyjától és pszichés zavarokkal küzdő húgától. Azt gondolja, végre megállapodott és nyugodt, élete lesz, holott igazán csak most kallódik el. Miklós, aki másokkal megnyerő, humoros és kedves, egy idő után hanyagolja feleségét, agresszív lesz és önző.
Amikor végre megérti, hogy élete zátonyra futott, Anna Afrikába utazik. Ráébred, hogy ott szeretne élni és másokon segíteni. Egy új szerelem is felbukkan, de vajon túl tudja-e tenni magát kudarcain, tud-e újra bízni valakiben? Be tud-e illeszkedni a fekete földrészen, ha Svájcban nem volt képes? El tudja-e viselni őt új szerelme, aki nem ismeri pontosan a múltját? Anna utazásai közben fokozatosan közelebb kerül a saját lelkéhez. Mauritánia és Szenegál megismerésével egyre inkább saját magát fedezi fel.
Az önkeresés regénye ez a mű.

K.u.K., Budapest, 2019
352 oldal · ISBN: 9786155361913

Kocsis_Erika
A. Túri Zsuzsa: Sivatagi szél

Figyelemmel kísérem az alkotó írásait. Lebilincselő történet a valóság és a fikció határán. Ajánlom mindenki figyelmébe. Vigyázat! Nem romantikus love story.

Hajlakk
A. Túri Zsuzsa: Sivatagi szél

Alig várom,hogy megkapjam a rendelt példányt.A részletek alapján lebilincselő,ugyanakkor szórakoztató regény lehet.