A ​második világháború története 7 csillagozás

Események, emberek és helyek, melyek alakították a háborút
A második világháború története A második világháború története

Események, emberek és helyek, melyek alakították a háborút

Minden fontos esemény: A háború kulcseseményeinek részletes áttekintése Lengyelország lerohanásától a D-napig és a japán fegyverletételig

A háború feltérképezése: A második világháborút befolyásoló csaták és hadműveletek beható vizuális ismertetése

Út a győzelemhez: Hogyan vetettek véget a szövetségesek a történelem legvéresebb háborújának, és mi volt a közvetlen hatás?

Eredeti cím: All About History: Book of World War II

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Bookazine Bestseller

164 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639631601 · Fordította: R. Kovács Anna
162 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789639631410 · Fordította: R. Kovács Anna

sanni243>!
A második világháború története

A második világháború története Események, emberek és helyek, melyek alakították a háborút

Nem sok hely jutott arra, hogy rendesen kifejtsék az események menetét, ez szerintem a pontosság rovására is ment. A fordítás jobb, mint a hidegháborús bookazine esetében, de itt is sok bosszantóan magyartalan mondat van.
A fotók viszont jók, elviszik a hátukon ezt a kiadványt.

Eger>!
A második világháború története

Eléggé kemény menet volt. Mivel konkrétan semmi tudásom nem volt a Második világháborúval kapcsolatban sok elvárásom Nem volt és nem is tudtam miket fogok kapni.
Úgy gondolom hogy a kemény 2000 magyar forintot megèrte a magazin és nagyon tömör és nagyon nehéz olvasmány de néhol engem is elfogott a büszkeség hogy katonák hogyan tudták leküzdeni a fèlelmeiket és sikerült a hazájukat győzelemre vezetni. Külön tetszett hogy a kémek és a kódtörők is szerepet kaptam.
Ajánlom mindenkinek akit kicsit is érdekel a második világháború.