Veled ​játszom (Összhang 4.) 39 csillagozás

„A ​főszereplőktől parázslanak az oldalak.” – Read all about it
„A legelején szerelembe estem.” – Jessica Prince nemzetközi bestsellerszerző

Ha megcsókol, semmivé foszlik az önuralmam.

Ha van lány, akit nem lenne szabad lefektetnem, akkor az Maggie Fitzgerald. Nemsokára nagykorú lesz, és ott áll előtte az élet. Megdöbbentően vonzó, miközben olyan erővel árad belőle az ártatlanság, hogy jól tudom: semmiképpen sem lenne szabad bemocskolnom. Ehhez képest most mégis itt vagyok, és remegek a vágytól, hogy megérintsem. Közben azt érzem, már azzal is halálos bűnt követek el, ha egyszerűen csak rá gondolok! Csakhogy imádok a tűzzel játszani!

Ha van valaki, akire semmiképpen sem vágyhatok, akkor az nem más, mint Rhys Manning. Szupersztár! Vicces! Vad! Szigorúan tilos még csak gondolni is rá. Mi ketten maximum csak barátok lehetünk. Tudnom kellett volna, milyen nagy hülyeséget követek el, amikor beosontam a szobájába. Főleg, mivel nyilvánvaló, hogy valamit… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2021

Álomgyár, Budapest, 2022
464 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635703074 · Fordította: Varga Csaba
Álomgyár, Budapest, 2022
464 oldal · ISBN: 9789635703081 · Fordította: Varga Csaba

Szerettem.
Rhys…az előző részekben is már megkedveltem. Nagyon kíváncsi voltam az ő történetére, hogy mégis mi rejlik a folyamatos jókedv álcája mögött. Imádnivaló a pasi kívül belül egyaránt. ✋ Egy cseppet sem volt zavaró vagy fura, ő és Maggie között lévő korkülönbség. Maggie is egy kivételes személyiség. Szerettem őket együtt. ;)
Nagyon jó volt, hogy a banda többi tagja is jelen volt, persze már családostól.
Ennél a résznél sajnálom leginkább, hogy nem maradt az eredeti borító… :(
Tehát ha bárkit is a sorozat borítói tartanak vissza az olvasastól annak azt javaslom, hogy bátran kezdje el mert ez egy szuper banda!!!

abbywinter I>!
A. L. Jackson: Veled játszom

Annyira szerettem ezt a sorozatot!!! Ez most még nem az enyém volt, de muszáj a polcomon tudni őket, hogy bármikor elővehessem, mert ennyi érzelem, így megfogalmazva… ez biztos újraolvasós. (már úton is vannak)
Ezt a párost sem kímélte az írónő. Annyit hiányoltam csak, hogy nem tudom, mi lett a gonosz anyával :) Na nem baj, szuper volt így is.
Szívesen olvasnék még a másik banda tagjairól is :)
Bátran ajánlom mindenkinek!!!

Dita_Sterk_van_Ziel P>!
A. L. Jackson: Veled játszom

Ez a történet Rhys és Maggie-é volt, valahogy sejtettem, hogy ő fogja megzabolázni ezt a bikát. Maggie történetét már megismerhettük az előző részekben, de még mindig nem ért véget az ügy és ideje elkezdenie élni. Rhys gyerekkora és első szerelme története is érdekes volt.
A kidolgozás már megint nem nyerte el teljesen a tetszésemet, mert kb 250 oldalon keresztül csak ment a huza-vona köztük és az állandó ismétlődő merengések. Nem minden szál, lett lezárva a végére . (pl : Maggie anyjával mi lett)
Most sokkal kevesebbet kaptunk a többi rocksztárból , pedig mind egy helyen voltak.
Valahogy egy tartalmasabb lezárást vártam volna, egy ilyen pokoli évek után, de már megszokhattam volna az írónőtől, hogy nem mindig azt kapom ,amit várok.

pufivipi>!
A. L. Jackson: Veled játszom

Voltak részek amiket szerettem, másokat kevésbé. Túl hétköznapi, túl elcsépelt. (Barát kishúg szerelem) Ryhs tagadása az agyamra ment. Keveset kaptam a rocksztárokból. Talán Maggie kitartása és talpraesettséget emelte a színvonalat. Na, de a becézgetések ismétlődése kicsit borzolták az idegeim.Beragadt a történet és a sorozat, valami egyedi,valami új jöhetne már.

Kathreen>!
A. L. Jackson: Veled játszom

Szerettem, hogy a többi kötethez hasonlóan egymásra hangolódtak a szereplők, még úgy is hogy mindig megelőzi a nyüglődés, hogy nem érdemli meg őket a boldogság.
DE ami teljesen kiverte nálam a biztosítékot a Maggie-ke, Ricsike, Emmike és hogy lehessen még fokozni, a Maggie-ke néni, hogy erősen gondolkoztam, hogy nem olvasom végig!!

viluska84>!
A. L. Jackson: Veled játszom

Nem teszett annyira,mint a többi rész. Kezdett kicsit intatni a történet. Az viszont nagyon is díjaztam,hogy az összes régi szereplő megjelent és egy helyen voltak.

Besenyi_Melinda>!
A. L. Jackson: Veled játszom

Sziruposan csöpögős, de olyan aranyos! :) Egyszerűen szerettem!

L_B_Mariann>!

Éppen azoknak van szükségük a legtöbb odafigyelésre, akik a legjobban szenvedtek. Szeretni kell őket. Csak az segít, ha egy erős és szenvedélyes ember hisz bennük, és megmutatja, a szeretet igenis megéri a kockázatot.

L_B_Mariann>!

– Mert a szívedben érzed.
Majdnem elsírtam magam, amikor rábólintottam.
– Úgy, ahogy még soha senki mást.
És… Bár nem félek miatta, valahogy mégis rettegek.

L_B_Mariann>!

El kell fogadni mindazt, amit az életünk felkínál. Készen kell állnunk a kockázatvállalásra, mert a szerelem eléggé értékes ehhez.

L_B_Mariann>!

Én ugyanis úgy éreztem, úgy bámul rám, mintha csak én léteznék ezen a világon.

L_B_Mariann>!

Azzal pedig minden másnál jobban legyél tisztában, hogy rászolgáltál az olyan szerelemre, amitől úgy érzed, hogy repülsz. Ami felemel a magasba, nem pedig lehúz a sárba. Ennél kevesebbel soha ne érd be!

L_B_Mariann>!

Az a helyzet, hogy miután egyszer megcsókoltam, már nem tudtam, miként állhatnék meg.

L_B_Mariann>!

Szenvedély lángolt az ajkunkon, és a testünk tűzben fürdőzött.
Perzselően.
Egymásba égve.
Sebet ejtve.

L_B_Mariann>!

…majd megölt a vágyakozás, hogy megérintsem ezt a tiltott gyümölcsöt…

L_B_Mariann>!

Benzin ömlött a lángokra.
Olyan nyers vágyakozás marcangolta a lelkem, amihez hasonlót még sohasem éreztem.