Rád ​hangolva (Összhang 3.) 47 csillagozás

A. L. Jackson: Rád hangolva

Richard ​Ramsey a világhírű zenekar, a Carolina George új gitárosa. Tehetséges, karizmatikus és pokolian szexi. Csak hallgasd, ahogy játszik, és rabul ejt. Ám az ő figyelmét senki sem kelti fel, hisz a szívét szülővárosában hagyta évekkel ezelőtt. Sosem nézett vissza, de húga esküvőjét nem hagyhatja ki. Tudhatta volna, hogy Ő is ott lesz.

Violet Martin még mindig haragszik rá, amiért annak idején magára hagyta. Kisemmizve, a kapcsolatuk romjai között. Egyedül próbálta újra fölépíteni magát, és most éli az életét, amennyire tudja. De a múltbéli kötelék erős. Vonzalmuk végtelen. Csupán egy pillantás, és kettejük világa ismét összeolvad. Egy érintés, és a parázsból újra tűz lobban.

Csakhogy Richard sötét titkokat őriz. Ha megértette volna a hírnév igazi árát, már rájött volna, hogy eladta a lelkét és az ár, amivel tartozik, megfizethetetlen. Képtelen elengedni Violetet, de a szerelem mindent megér?

A. L. Jackson, New York Times és USA Today bestsellerszerző… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2020

Álomgyár, Budapest, 2021
510 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789635700592 · Fordította: Varga Csaba
Álomgyár, Budapest, 2021
384 oldal · ISBN: 9789635700608 · Fordította: Varga Csaba

pufivipi>!
A. L. Jackson: Rád hangolva

Erre nem sikerült ráhangolódnom. Szörnyű volt. Rég szenvedtem ennyit 300 oldalon keresztül. Mert ezek az oldalak másról sem szóltak, mint a titok beárnyékolja a kapcsolatunkat nyüglődésről. Túl volt ragozva, talán a vége ami mégis feltornázta 3*-ra. Violet önmagában nem is lenne rossz karakter, csak a könnyen kaphatósága tette mégis azzá. Richard a titokkal szépített, de addig -fú a hideg is kiráz tőle.
Ezek után valami humorosra vágyok.

Kathreen>!
A. L. Jackson: Rád hangolva

Jackson gyönyörűen ír, olyan mint egy dal, tele mélységgel és emelkedőkkel, szenvedéssel és szerelemmel.

abbywinter I>!
A. L. Jackson: Rád hangolva

Még az éjjel befejeztem, de csak most tudok írni róla.
Na ez volt az a könyv, aminek az elején és a végén is sírtam. Hihetetlen, ahogy írónő csavarja a szálakat és ahogy bánik a szavakkal. Nagyon mélyen megérintett.
Borzasztó részletekre derült fény. Azokba az eseményekbe láthattunk bele jobban, amikben az előző kötetben is olvashattunk, mégsem volt elcsépelt, sőt… szívszorító volt, de egyben szívmelengető.
Ajánlom mindenkinek, aki szereti az írónő könyveit. Nálam biztosan újraolvasós.

Dita_Sterk_van_Ziel P>!
A. L. Jackson: Rád hangolva

Richard az előző rész miatt nálam már hátrányban indult, a saját testvérét szinte odalökte a keselyűk közé, míg a sogórnője miatt mindent hátrahagyott.
Hiába derült ki a végére minden nem lett szimpatikusabb karakter és sajnos Violet sem lopta be magát a szívembe.
Ami talán megmentette ezt a részt a régi szereplők jelenléte , na meg, hogy végre tisztán látunk és kaptunk egy kerek történetet, ami még az előző részhez kapcsolódott.
Sajnos, most a történet vezetés nem hozta azt a szintet,mint az előző részben, a könyv közepét ki is lehetett volna hagyni és úgysem vesztettünk volna semmit sem.
Nem érzem teljesen kidolgozotnak, van, ami túl lett tolva és ami izgalmasabb is lehetett volna, abból viszont keveset kaptam.
Remélem a befejező rész sokkal humorosabb és könnyedebb lesz.

udora>!
A. L. Jackson: Rád hangolva

Szeretem ezt a sorozatot, így egyértelmű, hogy minden részt el fogok olvasni.
Nagyon szerettem Richardot, amilyen odaadással, ragaszkodással szerette Violetet.
Már picit zavart, hogy milyen titokzatosan beszéltek a múltról, Lilyről.
De amikor végre kiderült minden, az kárpótolt.

annkamari>!
A. L. Jackson: Rád hangolva

Az eddigi három rész közül ezt éreztem leggyengébbnek. A sztori is valahogy bénán lett kibontva, a párbeszédek és monológok túl csöpögősek, sok a felesleges szöveg. Miközben egyébként ki lehetett volna hozni sokkal többet, szerintem. Továbbra is Maggie történetére vagyok kíváncsi, remélhetőleg ott már nem kell leszámolni egyetlen bűnözővel sem.

Mia_ú>!
A. L. Jackson: Rád hangolva

Még csak a felénél tartok, de borzalmas! Pátosz, töménytelen -érthetetlen és káros mennyiségben. Ha még egyszer valamelyik „felhördül”, késbe dőlök, vagy sikítani fogok!!!
Élvezhetetlen. Nagy szavak és leírások és szóismétlések végeláthatatlan sora, tömkelege. Nem tudom, hogy az eredeti olvasmány ilyen, vagy a fordítás során szúrtak el valamit nagyon, de – szinte-. élvezhetetlen! A téma alapölete jó- titok és bűn köré épül, de itt megállt a tudomány. Tisztességesen felépíteni,. kibontani nem sikerült. Egy kicsit sem. Mindössze huzakodássá degradálták. Nem biztos, hogy tovább szeretnék kínlódni vele…

bemese05 P>!
A. L. Jackson: Rád hangolva

Ez a rész is hozta az előző szintjét. Azt is 4 csillaggal értékeltem. Erre sem tudok többet adni. Nem lett kedvenc. Kedveltem Violetet és Richardot. De valamiért az írónő stílusa ebben és az előző könyvben is kicsit frusztrált. Amikor egyszavas mondatokban beszélnek magukban, az egy idő után már böki a szemem és mivel folyamatosan az ment benne, h a „Csábítás.Pusztulás.A végzet.” akkor már tényleg sok volt. A másik kedvencem pedig amikor úgy beszélnek a szerelmükről, h nem is egymás mondataira válaszolnak. Ezeken jókat mosolyogtam. :) Szóval szerintem a sztori az nagyon jó volt, viszont a megírása már nem annyira.

L_B_Mariann>!

– Néha előfordulhat az is, hogy az emberek nagyon, de nagyon szomorúak. Olyankor egy kicsit jobban kell szeretni őket

L_B_Mariann>!

– Szavakkal is lehet úgy bántani valakit, mintha késsel metszenél bele.

L_B_Mariann>!

Minden oldalról veszély les ránk. Kockára teszem a szívem. Már így is olyan csúnyán összetörték, hogy ki tudja, képes leszek-e újra elviselni a szenvedést.

L_B_Mariann>!

Néha ahhoz, hogy a szívünk egy darabkával gyarapodjon, el kell engednünk egy másik kicsi
részét.

L_B_Mariann>!

Mégis miként maradjunk talpon, ha minden ellenünk dolgozik?

L_B_Mariann>!

Veszélyes dolog hazugságban élni.
A hazugság ugyanis felfalja az embert. Elgennyesedik, rohadni kezd, és elpusztít benned minden jót, míg már csak a megbánás marad.

L_B_Mariann>!

Néha ugyanis az a helyzet…, hogy ha a szíved nem hajlandó feladni a küzdelmet, a végén eljut oda, ahol lennie kell.

L_B_Mariann>!

Azt mondják, nem lehet italba fojtani a bánatot.
Én viszont most éppen ezzel próbálkoztam.

A feleségem.
Minden dalszövegem.