Ölelj ​meg (Szívdöglesztők 3.) 7 csillagozás

Ollie
A. L. Jackson: Ölelj meg

„Szenvedélyes, ​egy kicsit kétségbeejtő, nagyon intenzív, magával ragadó és egy cseppet rejtélyes.” – The Bookish Sisters

„Senki nem tudja jobban, mint A. L. Jackson, hogyan szaggassa szét a szívemet, tartson folyamatos izgalomban, és rakosgassa össze a megtört szereplők darabkáit.” – Grownup Fangirls

Tizennégy évvel ezelőtt az életem örökre megváltozott.
A testvérem eltűnt. Aznap önző voltam, saját magamat választottam helyette. És aznap mindent el is vesztettem.
Beleértve Nikki Walterst.
Ő az, akit egész életemben szerettem. Csodálatos, gondoskodó lány, megtestesít mindent, amire mindig is vágytam.
Nikki volt a testvérem legjobb barátnője, és már esélyem sincs rá, hogy megbocsásson.
Most azonban veszélyben van, úgyhogy itt a lehetőség, hogy megmentsem, és visszaszerezzem őt, mégis… amint beköltözik hozzám, valahogy mindent rosszul csinálok.
Elég a keze egyetlen gyengéd érintése, és máris elveszítem az irányítást.
A kettőnk… (tovább)

Álomgyár, Budapest, 2020
336 oldal · ISBN: 9786156067074 · Fordította: Varga Csaba
Álomgyár, Budapest, 2020
336 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786156067067 · Fordította: Varga Csaba

Nikki Walters · Oliver Preston · Sydney Preston

turanett P>!
A. L. Jackson: Ölelj meg

A sorozat nagyon jól indult, egész megszerettem. Oliver és Niki kellesz, nem kellesz vívódást, már az első résztől nyomon követhettem. Nagyon vártam a történetüket. Nekem ez most csalódás volt. Sok helyen vontatott. Ami viszont sokat dobott rajta, az a váltott szemszög és a múltba való vissza tekintés. Így megismerhettem Olie vívódásának okát. Viszont ez a vívódás, egy idő után sok volt. „Nem érdemellek meg”, „te ennél többet érdemelsz” ez a halálom. Nikit sajnáltam, mert ő próbált küzdeni, de mindig falakba ütközött. Sydney titokzatos eltűnésére is végre pont került, így mindenki lezárhatta múltat.

Beusom24>!
A. L. Jackson: Ölelj meg

Szerintem az egész sorozat gyenge volt, de ez lett a legrosszabb. Pedig érdekess lehetett volna, de valahogy untam magam. Előző 2 részben is szerepeltek Ollieék, de nem gondoltam volna , h ennyire odavan a csajért. Már 14 éve őrülten szerelmes bele, csak úgy érzi nem érdemli meg. Ez nem is lett volna gond, csak szerintem túl sok volt a nyavajgás, mindkét részről.

nypiro P>!

Mindig is csodálkoztam azon, hogy az emberek hogyan lehetnek ennyire ostobák.

Kapcsolódó szócikkek: Nikki Walters
nypiro P>!

Azt hiszem, éppen azok a dolgok a legfontosabbak, amik a legnagyobb bánatot okozzák, igaz? A jók és a rosszak is. Ők formálnak minket. Így lehet belőlünk az, aki vagyunk. Utat mutatnak az ösvényen, amin leginkább el szeretnénk indulni. Azt hiszem, mindenki felismeri, ha nem maradt más kiút számára. Én pedig többé már nem félek attól, hogy a magam útján járjak.

Kapcsolódó szócikkek: Sydney Preston
nypiro P>!

– Éppen ez a lényeg. A tapasztalat. Belekóstolsz az életbe. Ugye érted? Minden nap, minden pillanat számít. Ezt soha ne felejtsd el!

Kapcsolódó szócikkek: Nikki Walters · Sydney Preston
nypiro P>!

– Annyira elvesztem, hogy nem tudhatom, valaha is elmúlik-e az üresség érzése. Egy dologban azonban biztos vagyok. Melletted nem tűnik olyan mélynek a szakadék.

Kapcsolódó szócikkek: Nikki Walters · Oliver Preston

Igazi titok ez a férfi.
Rejtély a függöny mögött.
Megírásra váró, izgalmas regény.

Kapcsolódó szócikkek: Nikki Walters
nypiro P>!

Oliver Prestont acélból és sziklákból rakták össze.
Keserűségből és méregből.
Roncsdarabokból.