A ​hosszú utazás 1 csillagozás

A hosszú utazás

A Biblia – pontról pontra kifestő-sorozat 3. füzete, mely játékos módon ismerteti meg a gyermeket Pál életútjával, bővítve ismereteit, formálva erkölcsi értékrendjét. A számozott pontok összekötése fejleszti vonalvezetési, számlálási készségét. Ajánljuk 5-8 éveseknek, egyéni és csoportos foglalkozásokhoz.

Harmat, Budapest, 2003
16 oldal · puhatáblás · ISBN: 9639564052 · Illusztrálta: Merill Mac William

A hosszú utazás

Pár oldal – 16 kép és hozzájuk két-két sornyi aláírás –, szent Pál útjairól. Nem tudom, lehet, hogy van ennek egy külön kötetnyi előzménye, amikor Saulból Pál lesz, mert a személyhez ez nagyon hozzátartozik, s én hiányolom. Biztos külön kötet… S csak remélem, hogy a gyerkőcseregnek, aki ezzel találkozik, az a másik is a kezébe akad. Nem egyszerű kifestő, még pontösszekötős része is van minden képnek, grafikailag meg igen letisztult, vállalhatóan szép, míves.

Kek P>!

Pált és Szilászt rosszindulatúan megvádolták és börtönbe vetették. Éjfélkor énekkel dicsőítették Istent. Egy földrengés letépte láncaikat.

– - –
A megrémült börtönőr azt kérdezte: – Uraim, mit teggyek, hogy üdvözüljek? Higgy az Úrban, és üdvözülsz – felelte Pál.

Kek P>!

Pál végül eljutott Rómába. Igaz, hogy börtönben volt, de prédikálhatott és írhatott leveleket.