A ​három kismalac és más mesék 29 csillagozás

A három kismalac és más mesék A három kismalac és más mesék

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: A világ legszebb meséi Juventus

Juventus, 1990
48 oldal · keménytáblás · ISBN: 9637791639 · Fordította: Pappné Varga Zsuzsa, Rab Zsuzsa, Rónay György · Illusztrálta: Tony Wolf
Juventus, Budapest, 1990
48 oldal · keménytáblás · ISBN: 9634230326 · Fordította: Pappné Varga Zsuzsa, Rónay György, Rab Zsuzsa · Illusztrálta: Tony Wolf

nicosia P>!
A három kismalac és más mesék

Nem a kedvencem. Sem a mese, sem a kiadás. De a nosztalgiafaktor abszolút üt, a gyerekkorom szerves része volt.

Lahara IP>!
A három kismalac és más mesék

Ez A harom kismalac nagyon hasonlit ahhoz, amit Mamám mesélt mindig. Fordítási baki isan benne, szövegben kút, képen patak.
Ezen mesék egy része benne van a Mesedobozban, ha nem mind, mert nekünk abból csak a második volt meg.

Sakura>!
A három kismalac és más mesék

Generációk ismert és kedvelt meséje. Nincs olyan nagyszülő vagy dédnagyszülő, aki ne ismerné, ne tudná elmesélni.Én a mai napig nagyon szeretem és élvezem, újra és újra felolvasom, mert sokféle módon lehet azután eljátszani.

Lilla_Miko>!
A három kismalac és más mesék

Ez a kötet nagyon ismerős volt. A mesék nagy részét is ismertem. Ami zavart, hogy az utolsó mese már szerepelt egy másik kötetben ebből a sorozatból spoiler.
A rajzok aranyosak voltak, sikerült már megint bekönnyeznem egy történetet spoiler, nem mintha nem ismerné ezt már majdnem mindenki kívülről. ^^"
Ami meglepett, hogy a tartalomjegyzékből kimaradt egy mese címe spoiler

PuPilla>!
A három kismalac és más mesék

Ebben a formában is megvolt, és olvastuk, szerettük :))

nicky_666>!
A három kismalac és más mesék

A gyerekkorom egyik kedvenc könyve. Amit a kopottsága is mutat :D Annak idején édesanyám olvasott fel belőle, most kézbe véve jó érzéseket/emlékeket ébreszt.