A ​bőség Feng Shui-ja 1 csillagozás

A bőség Feng Shui-ja

A ​belső Feng Shui módszerei, amelyek megváltoztatják életünket

A hagyományos tudás új megközelítése

A siker, az összhang és a jólét titka

Ez a könyv a belső Feng Shui titkával foglalkozik. A Feng Shui módszerét nagy mesterek dolgozták ki. Ez a módszer A bőség alkímiájának egyik irányzatát képviseli. Egészen új megvilágításban pillanthatjuk meg a jólét, az egészség és a siker elnyerése alapelvének ősi tudását. Ehhez elegendő csupán figyelmesen átolvasni a könyvet.
Az előttünk álló irányzat megmutatja számunkra azt, hogy hogyan tudjuk a legjobban láthatóvá tenni az ész, az intuíció és más hatásos pszichotechnikák segítségével azokat a helyeket, ahol az életenergia, azaz a csí a legnagyobb koncentrációban fordul elő. Megtanuljuk, hogyan teremtsük meg a siker vagy a boldogság mezőit és azt is, hogy hogyan keltsük életre azokat fizikai szinten is. Megtudjuk azt is, hogyan tudjuk a lehető leghatásosabb módon blokkolni és a boldogság és az öröm alkotó… (tovább)

Pythia, 2009
ISBN: 9789639790254

Eri_Flower>!
A bőség Feng Shui-ja

Sokkal jobb volt, mint amire számítottam. Nem akarja megvetetni veled a „feng-shui”-i tárgyakat, hogy majd az jobbá teszi a világod. Inkább a belső átalakulásra ösztönöz, és az hozza majd el a várva várt eredményt. Teljesen egyetértek a könyvvel, és ajánlom mindazoknak, akik szeretnének magukon és így a környezetükön is változtatni anélkül, hogy mindenféle tárgyakkal ellepnék a lakásukat, házukat.