A ​boldogság színei 4 csillagozás

A boldogság színei A boldogság színei

Színezőkönyv felnőtteknek változatos ábrákkal, színes mintanyomatokkal és sok-sok megszívlelendő, bölcs gondolattal!

Felejtsd el a hétköznapok gondjait, kapcsolódj ki, lazulj el! Válassz kedved és hangulatod szerint a különféle stílusú és nehézségi fokú minta közül! Színezés közben oldódik a stressz, az elme megnyugvásra lel, miközben csodaszép, színpompás képek formálódnak a kezed nyomán.

Az önfeledt alkotás perceit, óráit a könyv lapjain olvasható bölcsességek, igaz gondolatok teszik még hangulatosabbá.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Art-Terápia

Kossuth, Budapest, 2015
Kossuth, Budapest, 2015

A boldogság színei

Nagyon igaz idézetek vannak benne. A színezni való képek között van picit elvontabb is, van bonyolultabb is, de ettől jó. :)

A boldogság színei

Gyönyörűek a szinezők, a képek és az idézetek egyaránt! Tudom, ez nem teljesen olyan, amit “könyvnek” mondanak. De szerintem bőven megérdemli, hogy ide sorolják, hiszen:
-Van benne szöveg is szépszámmal
-Szinezőkönyv is létezik a világon
-Csidálatos

szmelus P>!
A boldogság színei

Aki nem akar gondolkodni, hogy milyen színnel színezze ki, annak ajánlom. Egyik oldalán a színes kép van, a másikon a színező. A gyerekeimmel együtt imádjuk. Ceruzával ajánlom.

Anett_>!

Nehéz helyzetekben mindig jó menedék visszavonulni önmagadba.

Anett_>!

Ne add fel! Ha elesel, kelj fel, és próbáld meg újra!

Szodalit>!

Megtanulni élni nem más, mint megtanulni elengedni.

Szodalit>!

Csakis a lelkünk az, ami leláncol vagy felszabadít.

Szodalit>!

Mindazt, amit az ember a külső világban érzékel, megtalálja önmagában is.

Szodalit>!

Változz, és a világ veled változik. Ne változz, és a világ úgy is változik, csak nélküled.

Szodalit>!

Ha szeretsz valakit, engedd szabadon. Ha visszajön, a tiéd, ha nem jön vissza, sosem volt a tiéd.