Figler Gábor (szerk.) · Tóth Gyula (szerk.)

Levéltitkok ​– avagy rejtett vágyaink – Szexlevelezések 2 csillagozás

Figler Gábor – Tóth Gyula (szerk.): Levéltitkok – avagy rejtett vágyaink – Szexlevelezések

Több száz szexlevelezés az alábbi témakörökből: szextársnő – szextárs – futó kaland – szexlevelezés – szűzlány – (csoportos) önkielégítés – impotens férfi – frigid – duci szex – popó szex – mell szex – házaspárok fiúkkal – házaspárok lányokkal – házaspárok házaspárokkal – szájközösülés – telefon szex – hermafrodita – bőrös szex – szexmasszázs – idős nő fiatal fiúval – 70 éven felüli szex – gyerekcsináláshoz szexpartner – kukkoló – gruppen + házibuliszex – biszex lányok fiúkkal – leszbikusok – homoszex – homoszex szexsztori – szadista – mazochista – speciális (állathangos, nimfomániás, pisi szex stb.) – egyéb szex.

Levélpressz, Budapest

Zakkant_Tudós>!

Azok a levelek… Imádtam. :) Lehet, hogy a rendszerváltás idején, amikor ezt kiadták, perverzebbek voltak az emberek, mint manapság?
Egyszerre izgató és vicces olvasmány. Az erotika kedvelőinek kötelező, és a jó hír, hogy fillérekért beszerezhető.

Aranyos hölgyem!
[…] Tisztelettel kérem, tegye lehetővé, hogy megismerhessem Önt, és gyönyörű popsijában tudjak közösülni. Én 57/185, mások által szimpatikusnak tartott, diszkrét, értelmiségi férfi vagyok, ráadásul nős, de ez Önt ne zavarja.

Zakkant_Tudós>!

Magamról röviden. Magas, szőke, jóképű, csinos, jól öltözött, ápolt, intelligens, szerény fiú vagyok.

Zakkant_Tudós>!

Az emberi testeken, a nemiszerveken (sic!), a szeretkezés formáin nincs semmi szégyellni való. Aki prűd, az az élet legszebb érzéseitől fosztja meg magát.

Zakkant_Tudós>!

Szerintem a hülyeség tetőfoka, hogy azért nem élhetek úgy, ahogyan akarok, mert társadalmilag elítélik.

Zakkant_Tudós>!

Talán tízéves voltam, amikor először játszogattam el a pöcsömmel, s lábam között ez a húsdarab azóta is sok galibát okozott.