5 ​perces Marvel történetek (Marvel - 5 perces történetek) 10 csillagozás

Szuperhősök, gyülekező!
Csatlakozz a Marvel-univerzum legnagyobb hőseihez, akik egyesült erővel harcolnak a világ legveszélyesebb gonosztevői ellen! Hagyd, hogy ezek a pörgős, olvasmányos történetek elrepítsenek kedvenc szuperhőseid világába – akár öt perc alatt!

Kolibri, Budapest, 2021
192 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634375357 · Fordította: Horváth Vivien
Kolibri, Budapest, 2019
192 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634375357 · Fordította: Horváth Vivien

Ananiila>!
5 perces Marvel történetek

A cím nagyon kecsegtető volt, az alapján úgy gondoltam tökéletes olvasmány lesz a keresztfiamnak (Máté 9).
Olvasás gyakorlására pont 5 perc, ami még belefér neki + Marvel hősök imádat van.
Nagyon szépek a képek a könyvben, a történetek is elég jók, csak éppen az írás minősége, ami nem sikerült.
Néha értelmetlen, a szövegkörnyezetbe nem való mondatok, túl sok idegenszó jellemzi, és ezek miatt nehezen áll össze, hogy miről is akar szólni éppen.
Remélem azért Máténak tetszeni fog és nem csak kényszernek érzi majd az olvasást.

_Nikki P>!
5 perces Marvel történetek

„Összességében még ha sok újat nem is adott számomra ez a gyűjtemény, abban teljes mértékig biztos vagyok, hogy jól kis gyorstalpaló lehet ez az új generációnak, akik még csak most kezdenek belecsöppenni idehaza ebbe az óriási, szuperhősökkel teli univerzumba! Szóval kalandra fel! Egy próbát mindenképp megér! ;)”

A teljes értékelés » https://nemfelunkakonyvektol.blogspot.com/2019/09/5-per…

Tibi_Sorok_Között_Könyves_Blog P>!
5 perces Marvel történetek

Mindent egybevéve kissé gyengébbnek éreztem ezt a mesekönyvet, mint a Pókemberest, de ennek is megvannak a maga értékei, és szerintem a Marvel fanok is szeretni fogják. Az illusztrációk szépségéért pedig jár a külön pacsi, annyira szépek, egyediek lettek ezek a rajzok, öröm volt nézegetni őket, szerintem a kicsiket is teljesen lenyűgözik majd.

Bővebben a blogomon:
▶️ http://sorok-kozott.hu/2019/09/konyvkritika-5-perces-ma…

Levenzia>!
5 perces Marvel történetek

Hát éreztem,hogy ez nem az én könyvem lesz…Nyereménykönyv volt egy játékon, és gondoltam, ha már a nagy gyerekeim Marvel rajongók, legalább érintőlegesen megismerem a karaktereket. ( én a Vasembert szeretem, és kb. ennyi a sorozathoz való kötődésem ). Nem tudom megítélni, hogy egy igazi Marvel rajongó gyerek számára ez mennyire jó könyv, de én úgy gondolom a mostani 4 és féléves Annám nem ezen az úton fog megismerkedni az univerzummal…

Dolostiel>!
5 perces Marvel történetek

Őszinte csalódást éreztem végig amíg a történeteket olvastam. És nem azért mert gyerekeknek szól, és ezért ennek megfelelő a fogalmazás és a történet komolysága, hanem mert ha ezeket a történeteket adjuk példamutatónak a következő nemzedék számára, akkor valószínűleg szánalmas, életképtelen szerencsétlenek válnak belőlük!
Nagyon sajnálom, mert volt benne potenciál, de a történetek mégis 1-2 kivételével borzalmasak lettek, és a tanulságuk is.
Ha valaki szeretné a gyerekeivel is megszerettetni a Marvel univerzumot szerintem ne itt kezdje el. Inkább várja meg amíg megfelelő korúak lesznek az eredeti képregényekhez, sorozatokhoz, és filmekhez!

_Nikki P>!

Gamora tudta, hogy a család nemcsak azt jelenti, hogy együtt nősz fel valakivel, hanem azt is, hogy ott vagytok egymásnak.

Sheila_7>!

– Elment a net! – üvöltötte túl Vasember a riasztókat. Összehívta a torony tetejére a többi hőst. Thor nem értette, mi a baj.
– Szóval, most az emberek nem tudnak macskás videókat nézni?