5 ​perces esti mesék kutyusokról 5 csillagozás

Több mint 80 elragadó történet kisgyermekeknek Peter Stevenson illusztrációival
5 perces esti mesék kutyusokról 5 perces esti mesék kutyusokról

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

Egmont-Hungary, Budapest, 1996
80 oldal · ISBN: 9636271437 · Fordította: Gellért Péter · Illusztrálta: Peter Stevenson

Lady_Hope I
5 perces esti mesék kutyusokról

5 perces esti mesék kutyusokról Több mint 80 elragadó történet kisgyermekeknek Peter Stevenson illusztrációival

Ó, hogy én ezt hogy szerettem!
Esti mese.. milyen rég is volt már az!

Gelso P
5 perces esti mesék kutyusokról

Hát az elején nagyon nem szerettem, nagyon bugyutácska, és olvasókönyvszagú-ízű szövegek, kissé erőltetett történetek voltak benne – aztán kezdtem őket megszeretni. Főleg, amikor a kisfiaim kacagtak egy-két kutyasztorin az ágyukban lefekvés előtt. Voltak köztük kacagtatóak, és voltak köztük kedvesek. (Ede bácsi, Pörgő Pongi, A bundában sült kutya, Csibész és a cirkusz, Négy keréken, Dalmata Dalma, Álmodj szépeket, Barátságos mérkőzés, Pamacs, a legjobb ecset, Hulló falevelek, Bubu és a buborékok, A matekdoga, Elbűvölő felfedezés).
Nagy előnyük ezeknek a meséknek, hogy rövidek, és ha nincs sok idő lefekvés előtt, elég egy is, de ha van, akkor akár 4-5 is jöhet…

Papírtigris
5 perces esti mesék kutyusokról

Stílszerűen se füle-se farka történetek, amikben jómagam semmi szórakoztatót nem találtam, de a három éves fiam örömmel hallgatta.