5 ​nyelvű képes szótár 3 csillagozás

5 nyelvű képes szótár

A kötet az egyetlen képes szótár, mely hétköznapi tárgyak és események egész sorozatát mutatja be a gyors és intuitív nyelvtanulás érdekében magyarul, angolul, németül, spanyolul és olaszul – megmutatva mindazt, amiről más szótárak csak írni tudnak. Az átlátható szerkesztés és kiváló illusztrációk teszik helyére a hatezernél is több kifejezést és szót, hogy a tanulás könnyed, gyors és szórakoztató legyen. Minden szó és kifejezés öt európai nyelven szerepel, hogy a könyv használhatóságát és tanulásban betöltött szerepét fokozza. A modern élet minden területét felölelő, tematikus elrendezés és az egyes nyelvek különálló szójegyzéke biztosítják e szavak könnyű és gyors megtalálását.

M-érték, Budapest, 2005

Ottivilága>!
5 nyelvű képes szótár

Megdöbbentő, hogy ilyen (képes) formában mennyivel gyorsabban és mennyivel több szót tanultam. Ráadásul a könyv egy felsőfokú nyelvvizsgához elegendő szót tartalmaz:) Annyira jók a képek, hogy sok szót, amikor használok eszembe jutnak az illusztrációk.

Dobroslawa Świerczyńska – Andrzej Świerczyński: Szólásmondások többnyelvű szótára
Evelyn Boos – Sabine Framing (szerk.): Alapszókincs 11 nyelven
Gozmány László: Vocabularium nominum animalium Europae septem linguis redactum
Pál József – Wodala János – Bernáth Csilla – Vígh Éva – Farkas Mária: Hatnyelvű szinkronszótár
Pipics Zoltán: Dictionarium bibliothecarii practicum
Kaszab Andor (szerk.): Iskolai kifejezések gyűjteménye