444 ​jó hely Magyarországon 5 csillagozás

444 jó hely Magyarországon

A 444 kalauza mindenhez, ami jó ebben az országban.

Kulcsos házak és kastélyszállók, túraútvonalak és strandok, éttermek és élmények. Egy könyv, amivel felfedezheted Magyarországot akár egy napod, akár egy hosszú hétvégéd, akár egy teljes heted van.

A tavalyi nagy sikerű 444 jó hely Budapesten kalauz után most az egész országból gyűjtöttük össze a kihagyhatatlan helyeket.
A Magyarország-kalauz hasonló lesz a budapestihez. Benne lesznek az ország legjobb éttermei és szálláshelyei, látnivalói és kilátói, strandjai és rendezvényei, hangulatos falvai és izgalmas túraútvonalai. És ami talán a legfontosabb, olyan lesz, mint a 444: független, szórakoztató és megbízható.

Magyar Jeti, Budapest, 2019

theodora >!
444 jó hely Magyarországon

A 444 jó hely Budapesten kötet után kíváncsi voltam milyen jó helyeket talált a 444 csapata. Jó néhányat feljegyeztem a későbbiekre – szállások, vendéglátóhelyek, látnivalók közül válogatottak. Nagy örömmel pipáltam ki magamban azokat a helyeket ahol már jártam (pl. Kávébajusz Győrben vagy a soproni Kultúrpresszó.)

Dóra_Pethő P>!
444 jó hely Magyarországon

Jó koncepció. A könyv tényleg sok jó helyet említ. De sok étterem/cukrászda szerepelt már azonban híresebb gasztroblogger/gasztrovlogger válogatásában is.
Ellenben tudott új információkat nyújtani, szerintem nyaralás szervezés előtt érdemes fellapozni.