30 ​recept tojással 2 csillagozás

30 recept tojással

A Formás szakácskönyvek a kezdő szakácsoknak is könnyen elkészíthető, egyszerű ételektől kezdve az ínyencek ízlésvilágának is megfelelő, különleges ételekig rengeteg receptet sorakoztatnak fel az oldalaikon. Az érdekes forma és a különleges konyhát idéző tartalom révén a sorozatnak ott a helye minden háziasszony konyhájában, hiszen új oldaláról ismerhetik meg a jól bevált alapanyagokat, például a tojást, a burgonyát, a paradicsomot vagy a gombát, de elkalandozhatnak a hamburgerek, lekvárok, koktélok, muffinok és macaronok világába is.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Formás szakácskönyvek

Napraforgó, Budapest, 2014

Kiskópé P
30 recept tojással

Ez a könyv nekem kicsit csalódás volt, mert valahogy olyan receptekre számítottam, hogy pl a főtt tojás jobban előjön benne, nem pedig fánk és palacsinta, szóval nem hozzávalóként, hanem főszereplőként vágytam a tojásra. Nemtom érthető min csalódtam, no.
De finomak és ötletesek, van közte külföldi is persze, csak én másfajta tojásos receptekre számítottam.
De tök jól néz ki a könyv ám :) És örülök, hogy ezeket a formákat kitalálták, mind beszereztem :D

Eszter_28
30 recept tojással

A könyv kinézete jobb, mint tartalma. Legalábbis nekem egyik recept sem volt szimpi, mert nem szeretem a halat, szerintem a gesztenyéhez nem megy a panír és a kenyérleves undorító…