Nevotil karca


>!
Nevotil
Anime és Manga rajongók

2019-es mangás kihívások – gyűjtőkarc

Futó kihívások:
1 érdekes év a Haru wo Daiteita mangával – https://moly.hu/kihivasok/1-erdekes-ev-a-haru-wo-daiteita-mangaval
25 manga/manhwa/manhua egy év alatt – 2019 – https://moly.hu/kihivasok/25-manga-manhwa-manhua-egy-ev-alatt-2019
2019 Nagy Képregény Kihívása – https://moly.hu/kihivasok/2019-nagy-kepregeny-kihivasa
5000 oldal mangákkal 2019-ben – https://moly.hu/kihivasok/5000-oldal-mangakkal-2019-ben
Ajin: Demi-Human – https://moly.hu/kihivasok/ajin-demi-human
BERSERK: Black Swordsman Arc – http://moly.hu/kihivasok/berserk-black-swordsman-arc
Bleach – https://moly.hu/kihivasok/bleach
Citrus (manga) kihívás 5. kör – https://moly.hu/kihivasok/citrus-manga-kihivas-5-kor
Hino Matsuri: Vampire Knight – https://moly.hu/kihivasok/hino-matsuri-vampire-knight
La Corda d'Oro: Primo Pass – https://moly.hu/kihivasok/la-corda-doro-primo-passo
Manga mix – https://moly.hu/kihivasok/manga-mix
Manga tavasz – https://moly.hu/kihivasok/manga-tavasz
Mangák és egyebek – Százalék nélkül 3. – https://moly.hu/kihivasok/mangak-es-egyebek-szazalek-nelkul-3
Mangák és egyebek – Válogatás, és randomitás ? 3. – https://moly.hu/kihivasok/mangak-es-egyebek-valogatas-es-randomitas-3
Nana – manga kihívás – https://moly.hu/kihivasok/nana-manga-kihivas
Nodame Cantabile – https://moly.hu/kihivasok/nodame-cantabile
Ouran High School Host Club – https://moly.hu/kihivasok/ouran-high-school-host-club
Psycho Pass: Inspector Shinya Kogami – https://moly.hu/kihivasok/psycho-pass-inspector-shinya-kogami
Sailor Moon (újra) olvasás – https://moly.hu/kihivasok/sailor-moon-ujra-olvasas
Uzumaki Naruto visszatér – https://moly.hu/kihivasok/uzumaki-naruto-visszater

Lejártak:
Citrus (manga) kihívás 4. kör – https://moly.hu/kihivasok/citrus-manga-kihivas-4-kor
Mangák és egyebek – Válogatás, és randomitás ? 2. – https://moly.hu/kihivasok/mangak-es-egyebek-valogatas-es-randomitas-2
Uzumaki Naruto – https://moly.hu/kihivasok/uzumaki-naruto

14 hozzászólás
Hirdetés