donzella P értékelése

donzella P>!
J. Goldenlane: A jósnő hercege

Szerencse, hogy az első rész után, itt volt azonnal a folytatás.
Szépen beérett Arcsin és Hatal kapcsolata, és ezt már nem csak sejtjük, hanem tudjuk is, hiszen mindenki evidensnek vette, hogy társak (bármennyire tagadták).
Bár a csaj döntéseitől többször falnak mentem, mint nem, tény, hogy egy élet neveltetését nem lehet levetkőzni, bár a hercegnek nagyon is sikerült visszafognia magát a történet végére. (Most komolyan, visszavinni egy csónakot…? :D)
A párosuk mellé nagyszerű csapatot gyűjtöttek – mire is jó egy kis életfogytiglani büntetés.
Továbbá felemelő érzés, amikor végre érvényesül a demokrácia a káoszban, és meg lehet szavazni, hogy bosszúból lehet-e ölni, vagy sem. :D

Könyvtár
J. Goldenlane: A jósnő hercege

Az elszánt kultúrantropológus kalandjai folytatódnak!

Korinorisi Arh'hin irodalomtörténész dimplomájával felvértezve elítélt rabként követ tör, szökött rabszolgaként menekül fél Szithanon keresztül, jósnőként szélhámoskodik, és amikor azt hiszi, rosszabb már nem lehet, akkor ismételten belekeveredik a napi politika intrikáiba is. És persze ettől még rosszabb lesz. De felemelt fejjel tűr, buzgón jegyzetel, és töretlenül bízik, hogy valahogyan csak jó vége lesz!

A könyv közvetlen folytatása A herceg jósnője című könyvnek.