kitti_th P értékelése

kitti_th P>!

Cselekményleírást tartalmazó szöveg

Az, ki a sötétség völgyében kíván járni, vigyen magával lámpást. Mert az, aki kificamítja a lábát a sötétben, bizony nem jut messzire.

Átfogó, összegző írás arról, miről is szól pontosan a könyvsorozat és a három játék. Egy hosszabb olvasónaplónak mondanám, miközben kitérünk a történelemre, a vallásra, a földrajzra és a lényekre is. A witcherekről sokkal többet megtudtam ebből a könyből, mint bármennyit eddig az elolvasott részekből. Persze, voltak unalmas részek is, mint Yennefer fejezete a mágiáról és a vallásról, de Geralt szörnybemutatója tetszett.
Valamennyire spoileres az összefoglalás, mivel még van pár rész hátra a könyvsorozatból, így meglepődtem, hogy még mennyi mindent fog felölelni, de mivel a játékok alapján már úgyis tudom, mire számítsak, engem annyira semmi sem lepett meg.

5.641 Ftjoarshop.hu ·
6.792 FtRocky ·
4.200 FtKönyvErdő antikvár
Könyvtár
Marcin Batylda: The Witcher: A Vaják világa

Lépj be ebbe a fenevadakkal teli világba, ahol Geralt legmegbízhatóbb barátai vezetnek körbe. Nyerj bepillantást a világ legsötétebb zugaiba is, tudd, mi lapul a mélyükön, s azt is, miféle fegyverrel lehet végezni velük!
Ez a pazarul illusztrált kötet a Witcher videojátékok elengedhetetlen kiegészítője, de a dark fantasy és a hősi kalandok kedvelőinek polcáról sem hiányozhat!