Navi P értékelése

Navi P>!
Sarah J. Maas: Macskanő – Lélektolvaj

Nekem kifejezetten tetszett, s még a majdnem rózsaszín vég is jó volt.
A DC valahogy kimaradt nekem, vagyis a régi Batman és a Halle Berry-s Macsakanő megvan, de a többi teljesen kimaradt.
Most jó volt ezt a vonalat is megismerni, ebben a feldolgozásban.
Selina, Holly, Macskanő … mennyi karakter, mennyi személyiség, mégis egyetlen nőt, lányt taknak a nevek. Erős, céltudatos, hűséges, gondoskodó lány, aki tűzön-vizen képes átmenni azért, aki neki a legfontosabb.
Méregcsók karaktere nagyon tetszett, sajnáltam szegényt, Harley pedig … nem tudom, hogy érzek. Kezelésre szorul, s remélem, használni is fog neki.
Luke semleges maradt, nem került hozzám közel a személye. Több kellett volna belőle.
A vége jó volt, sikerült minden, a kiállítások pedig csak rájuk várnak :)

2.763 FtKönyvtündér ·
1.900 Ft-tólMolyok eladó könyvei
Könyvtár

Selina tökéletes tolvaj.

Luke gondterhelt hős.

Gotham Cityben nem mindenki az, aminek látszik.

A #1 New York Times bestsellerszerző Sarah J. Maas mutatja be a felnőtté váló Selina Kyle-t, aki biztosan elrabolja az olvasók szívét az új, várva várt világszenzáció YA regényben, az akciódús és izgalmakkal teli Macskanőben!

Két évvel azután, hogy kijutott Gotham City nyomornegyedéből, Selina Kyle a titokzatos Holly Vanderheesként tér vissza. Batmant elszólítja egy fontos küldetés, így könnyű préda a város .

Mindeközben Luke Fox be akarja bizonyítani, hogy Batwingként képes segíteni az embereken. A Macskanőt veszi célba, az újonnan felbukkanó tolvajt, aki Méregcsókkal és Harley Quinn-nel portyázik. Emberére akadt volna?

Selina ádáz küzdelmet folytat: éjszakánként Batwinggel, napközben pedig a pokolian jóképű szomszédjával, Luke Foxszal. Vajon képes lesz-e végrehajtani a legfontosabb tervét, miközben a múlt egy darabkája veszéllyel fenyegetve a nyomába szegődik?