Luca87 I értékelése

Luca87 I>!
3 éves lettem!

Úgy gondoltam, stílusos ajándék a harmadik szülinapra, ezért szereztük be. Az ünnepeltnek tetszett, szívesen hallgatta a meséket, aztán a képek alapján ő is mesélt (hol azt, amit előtte olvastunk, hol saját történetet).

Jó ötlet volt a tematikus kategóriák kialakítása, bár nem mindig értettem, egy adott történet miért pont oda került, ahova. A gyereket ez persze semmiben sem zavarta.

Nekem nem lett nagy kedvencem a kötet – antológiához méltó módon vannak benne erősebb és gyengébb történetek is, és szerintem több volt a kevésbé jó. Még olyan is akadt, amelyik felbosszantott spoiler

A képek többnyire tetszettek, biztos, hogy fogja még lapozgatni a hároméves gyerek.

2.464 Ftjoarshop.hu ·
2.967 FtRocky ·
3.490 Ft –15%
Könyvtár
3 éves lettem!

Amikor az ember hároméves, rengeteg minden változik körülötte: egyedül alszik, elkezdi használni a vécét, óvodába megy, bátran beveszi a gyógyszert, kistestvére születik. Mindeközben persze rengeteg idő marad rajzolásra, maszatolásra, labdázásra, barátkozásra.

Egy kötetbe gyűjtöttük a Pagony legkedvesebb mesehőseinek történeteit:
Boribon, Maszat, Babaróka, Pitypang, Lea és barátai mind itt sorakoznak a lapokon. De nemcsak a kedvenceikkel találkozhatnak a kötetben a legkisebbek, hanem életük minden fontos eseményével is.