cicus61 P értékelése

cicus61 P>!
Ruth Kelly: Szőlőskert Provence-ban

Ez most jólesett! :) Jó kis könyv volt. Az elején nagyon nem csíptem Ava-t, a férje így átveri, kisemmizi, összeáll egy másik nővel és még mindig meg akarja menteni a házasságukat. Szerencsére összekapta magát és elment a nagyapja által ráhagyott francia szőlőbirtokra, hogy körülnézzen, hogy kaparja össze az életét valahogy. És itt aztán megváltozott minden, rátalált a szerelem és nagyot alkotott az új munkájában is. Szép volt.

Ruth Kelly: Szőlőskert Provence-ban

Ava egyre erősebben érzi: EL INNEN, mindegy hová. Muszáj váltania.
Az állása vakvágány, férje, Mark lelécelt, és egy tonna adósságot hagyott maga után. Természetesen nem közölte, mikor jön vissza.
Ava hírt kap: elhunyt a nagypapája, és döbbenetes módon Avára hagyta egész szőlöskertjét, a Chateau Saint Clairt.
Reggelire gőzölgő, friss kávé és croissant – a helybeli pincér, Jacques pedig kérés nélkül hozza a pohár vörösbort –, Ava kezdi otthon érezni magát. De őrültség lenne otthagyni mindent, a házasságát, és szerencsét próbálni gyerekkora helyszínén, amit kiskorában mindig is úgy imádott. Ugye őrültség lenne?! Ugye tényleg az lenne?!