Naiva P értékelése

Naiva P>!
Jewel E. Ann: Out of Love

Nagyon szeretem Jewel E. Ann könyveit. Írjon bármit is, de ez a könyve akkor is hatalmas meglepetést okozott. Előre leszögezem, hogy ez egy teljesen önálló történet, de a Jack & Jill trilógia szerelmeseinek (beleértve jómagamat is) ez a könyv maga a mennyország. Nem csak azért, mert az előbb említett trilógiából ismert Jackson már egyetemista lánya, Livy a történet fő szereplője, aki ugyanolyan vadóc, mint „apuci” volt, csak nem olyan elcs*x*tt. Ebben a történetben találkozik Slade Wylderrel, aki hasonló habitusú, mint az apja volt ebben a korban…Ő már inkább elcs*xett, de készülj fel, mert azonnal ellopja a szívedet!
Az ő közös történetük magával ragadó, nagyon szerethető és nem utolsó sorban izgalmas volt. Én pedig faltam az oldalakat, mint valami finom tortát. Azzal a kevéske Jackson hozzáadással, pedig megvolt az a fincsi cseresznye is ennek a tortának a tetején.

Jewel E. Ann: Out of Love

Conspiracies. Corruption. Serial killers.

You name it—I'm fascinated by it. My mom always blamed my overly curious and highly suspicious mind on my dad.

My incredibly overbearing dad.

Mr. No One Is Good Enough For My Daughter has been terrifying my dates since I turned fifteen.

College is my chance to be free from his control and date any guy I want.

I'm absolutely certain he would hate Slade Wylder—almost as certain as I am that I do too.

Since when have I shied away from trouble?

Slade fascinates me. He lives in a house I'm certain is haunted. His dog is trained as well as any guard I've ever seen. Rumor on campus is that he deals drugs. It would explain a lot.

But it doesn't explain why he saves me from my darkest moment.

It doesn't explain why I can't stop thinking about him.

And the explanation I finally discover is far more dangerous than any rumor.