AranyCsillag értékelése

AranyCsillag>!
Disney – Karácsonyi mesegyűjtemény

Nem tudok levonni fél csillagot, mert annál sokkal jobb volt, így 4,75 csillagot érdemel :D Azt is csak azért, mert az egyik mesét már ismertem, anélkül 5 csillag és új kedvenc! :)
Szóval, az úgy kezdődött, hogy van ez a könyv: Walt Disney – Karácsonyi mesék és csak arra emlékszem, hogy rengetegszer olvastuk kiskoromban és nagyon-nagyon szerettem. Mivel ez hasonlított és egy Libriben bele is lapoztam és megállapítottam, hogy ugyanolyan stílusúak benne a képek, mint a fentebb említett könyvben, így megbeszéltem Anyával, hogy megrendelem neki Popper Péter egyik könyvét, ha beletesszük ezt is a kosárba az ingyenes szállítás miatt. Beleegyezett. :) Úgyhogy köszi-köszi Anyu! ♥
Egyszerűen csodálatos volt ez a könyv, visszarepített kiskoromba, és anya hangján hallottam a meséket. :) Annyira jó érzés volt, hogy szavakkal szinte le sem tudom írni. :) Ráadásul mindegyik mese új volt számomra, kivéve a 101 kiskutyás (és ezért az a miniatűr levonás, mert kicsit csalódott voltam, hogy ismétlést is felfedezek benne, de az a mese is annyira jó, hogy végül mégsem bántam annyira). :)
Aranyhaj meséjét kicsit rövidnek éreztem, a Jégvarázsnál meg a kisfilm történetét vártam, de újdonságot kaptam. :) A legeslegnagyobb kedvencem Wall-e meséje volt, abszolút 5*, annyira aranyos volt, hogy teljesen elérzékenyültem.
Az ilyen mesék miatt érdemes olvasni, ilyenekért érdemes kisgyermeknek lenni. Azt hiszem új kedvencet avattam (így 25 éves fejjel), és mindenképpen megőrzöm, hogy karácsony tájékán ebből olvashassak majd a gyerekeimnek. :)
off

5.099 FtRégikönyvek.hu ·
5.099 FtRocky ·
Könyvtár
Disney – Karácsonyi mesegyűjtemény

Készülj az ünnepekre kedvenc mesehőseiddel! Olvasd el, hogyan szervezi meg Ralph és Vanellope a rosszfiúk karácsonyi partiját! Borítsd ünnepi díszbe az otthonod Woodyval, Buzz-zal és a Toy Story többi szereplőjével! Kövesd nyomon Elza és Anna első közös karácsonyát! Az elbűvölő ünnepi mesegyűjtemény történetei életre keltik a karácsony varázslatos…