Szücsi  értékelése

Szücsi >!
R. Putz – R. Pabst: Sobotta – Az ember anatómiájának atlasza

Ez az atlasz vmi eszméletlenül szép!
Gyönyörű ahogy a sok csont, izom, ér, ideg ábrázolva van.
Gimiben, biosz órákon már megtanultam hogy az emberi test nagyon összetett. DE HOGY ENNYIRE? ELKÉPESZTŐ!
A következő 3 és fél évben ez lesz az én kis bibliám :D

Könyvtár
R. Putz – R. Pabst: Sobotta – Az ember anatómiájának atlasza

Az emberi test anatómiáját ismertető atlaszok legnépszerűbbike kibővített tartalommal, mintegy 200 új ábrával jelent meg 2005 végén Németországban. A Sobotta atlasz legújabb, 22. kiadása két kötetben, a jól bevált módon, feliratozott képek segítségével mutatja be az emberi testet. Az első kötet terjedelme 431 oldal és 727 színes anatómiai ábrát tartalmaz, a másodiké 396 oldal 694 ábrával. A testfelszíni tájékozódási pontokat bemutató fotók, színes rajzos ábrák, rajzokkal kiegészített fotók, röntgen, CT és MRI képek változatos és könnyen megérthető módon biztosítanak bőséges ismeretanyagot a hallgatóknak, ápolóknak, gyakorló orvosoknak és a gyógyításban tevékenykedő minden szakembernek egyaránt, sőt betekintést nyújtanak az emberi test felépítése iránt komolyabban érdeklődő laikusok számára is. Az atlasz népszerűségét a legjobban az bizonyítja, hogy a világ szinte összes nyelvére lefordították és minden orvosegyetemén használják.