Greti26  értékelése

Greti26>!
Rachel Renée Russell: 13. Szülinap – egy nem túl unalmas hónap meséje

Vííí, ez nekem nagyon tetszett!!!! Nagyon szuper volt!
Nagyon élveztem az elolvasását, nagyon szórakoztató könyv volt! Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar olvasom el :D
Elég vicces volt olvasni Nikki szülinapi bulis szenvedését. Nagyon örülök, hogy végül meg lett tartva neki. Amúgy ezt szinte csak Bri Bri séfnek köszönheti. Haláli az a kis csaj azokkal a kajákkal! :D Mondjuk a kutyakekszből elég nagy üzlete van :D Komolyan megijedtem, amikor nem volt meg a 200 dollár.. De szerencsére megkerült :D
Meglepett a könyv végén lévő levelek, na az egy nagyon cuki rész volt ❤ Remélem Brandonnak sikerül átadnia valakinek a nyári utat, és akkor hiperszuper nyaruk lesz Nikkivel! ❤❤ Mikor jönnek már össze? Remélem már nem kell sokat várnunk a kapcsolatuk kezdetéig. :) Nagyon bírom Nikki barátnőit is, nagyon aranyosak, és hárman együtt fergetegesek! És nagyon tetszett a könyv illusztrációja! Szerintem szuperek ezek a rajzok!
Ezt a könyvet/sorozatot életkortól függetlenül mindenkinek ajánlom, ebből nem lehet kinőni, és Hagyd, hogy kiragyogjon belőled a benned élő Zizi!
BOCSI! Nem tehetek róla… ANNYIRA ZIZI VAGYOK!! ☺!!

2.154 FtKönyvtündér ·
2.549 FtRocky ·
2.999 Ft –15%
Könyvtár
Rachel Renée Russell: 13. Szülinap – egy nem túl unalmas hónap meséje

Nikki hirtelen nem is tudja, mi a jobb, megünnepelni a születésnapját, vagy hagyni az egészet?

Nikki nagy dilemmában van. Rendezzen-e hatalmas, izgalmas bulit a szülinapjára, amivel javíthatna maga és a barátnői népszerűségi indexén? Vagy hallgassson a megérzéseire, és ne kockáztassa, hogy esetleg egy véletlen hiba miatt az egész iskola rajta nevessen? De azért vannak a jó barátok, hogy mindenbe belerángassák az embert.

Még egy kamaszlány szülinapi bulijának szervezése is járhat meglepetésekkel.