A_Bernie értékelése

A_Bernie>!
S. A. Locryn: Gyufaláng

Véletlenül bukkantam rá az írónő blogjára, ahol pár novellát olvastam tőle. Érdekesek, misztikusak, végig is olvastam őket, annak ellenére, hogy nem vagyok gay romance rajongó. Olyannyira nem, hogy egyedül tőle olvasok ilyen jellegű írásokat. Amikor megtudtam, hogy könyvet ír, kíváncsian vártam. Kíváncsiságom egyre nőtt, ahogy egyre több mindent megtudtam a történetről. Ráadásul történelmi regény, amit amúgy is szeretek, szóval nem volt kérdés, hogy megveszem. Nem csalódtam! Az első pillanattól kezdve lebilincselt, faltam az oldalakat, alig tudtam letenni. Köszönöm!

S. A. Locryn: Gyufaláng

Nemessy Sándor százados önmaga árnyékaként éli életét a hamvaiból épp újjáéledő Budapesten.
1947 karácsony előestéjén talál rá a hadifogságból szabadult őrmesterre. Szép Tamás tudja, hogy meg kell változtatnia a jövőt, és meg kell mentenie a századost, mindig ez a szándék vitte előre.
Megtalálja-e az elhatározást magában, hogy az érzései szerint cselekedjen? Ha lesz hozzá mersze, vajon hagyják-e neki?
Lehet-e két férfi barátságából több egy bizalmatlansággal átitatott korszakban, amikor a másság főbenjáró bűn volt?