katen P értékelése

katen P>!
3 éves lettem!

Igen, tényleg: ezek nagyon kedves és szép mesék, a kiadó legjavából válogatva. Válogatva. Tehát aki 1-2-3 gyerek után már kívülről ismeri a Pagonyos meséket, a világon semmi újat nem fog benne találni… Vannak benne mesék amik már megjelentek önálló kötetben (sokkal több rajzzal) mint a Szofi lufija vagy a Doktor Maszat, illetve vannak hosszabb könyvekből kiragadott fejezetek (pl Sári és Berci vagy Vadadi ovis maratonja).
Pagony kiadó forever, de ez most nekem sajnos egy újabb bőr lehúzása. Milyen jól jön ha gyerektelen rokon akar gyorsan könyvet venni szülinapra, lesz még 4 és 5 éveseknek való is, nagyon praktikus. Kár hogy már mindent olvastunk belőle.

2.464 Ftjoarshop.hu ·
2.966 FtRégikönyvek.hu ·
3.490 Ft –15%
Könyvtár
3 éves lettem!

Amikor az ember hároméves, rengeteg minden változik körülötte: egyedül alszik, elkezdi használni a vécét, óvodába megy, bátran beveszi a gyógyszert, kistestvére születik. Mindeközben persze rengeteg idő marad rajzolásra, maszatolásra, labdázásra, barátkozásra.

Egy kötetbe gyűjtöttük a Pagony legkedvesebb mesehőseinek történeteit:
Boribon, Maszat, Babaróka, Pitypang, Lea és barátai mind itt sorakoznak a lapokon. De nemcsak a kedvenceikkel találkozhatnak a kötetben a legkisebbek, hanem életük minden fontos eseményével is.