Roberto_Varga értékelése

Roberto_Varga

Cselekményleírást tartalmazó szöveg

SPOILER!
Megmondom őszintén hogy az eleje nekem annyira nem jött be,szerintem kicsit vontatott volt. Miután elhagyták a Pókfészket nálam utána indult be a történet igazán. Nagyon tetszettek a karakterek, jó volt viszonthallani Laraxiorról, akivel a „Éjféli Erdő” antológiában ismerkedtem meg. A kedvenc jelenetem természetesen a csata volt, gondoltam hogy a Pókfészek elesik, de mégis nagyon tetszett ahogy helytálltak a szereplők. Nagyon megkedveltem őket :) éppen ezért az egyetlen negatív gondolatom, hogy nagy kár hogy csak Codric maradt a brigádból :( De tudom hogy ez nem egy tündérmese, de akkor is sajnálom hogy mindenki odalett
Egyébként nagyon jó regény, le a kalappal.

(aki tud olyan regényt amibe Cordic szerepel az legyen szíves ide kommentelni :))

Eric Muldoom: Codric

Codric, Dergánia száműzött hercege a legendás Aranyváros nyomában jár, amikor a sors szeszélye a dirwani pusztaság mélyére veti. Itt egy haldokló barbár civilizáció – a Tűzföld – romjaira talál, ahol ősi nemzetségek vívják egymás ellen véres háborúikat és ahol minden lépés száz halált rejt.
Az egykori zsoldos és rablólovag, emberségét és maradék becsületét hátrahagyva, csupasz acéllal verekszi át magát az egyre tornyosuló akadályokon és a cél érdekében sötét, túlvilági hatalommal lép szövetségre.
Végül, amikor az Őskáosz kapukat nyit a világra és pokoli seregei élén vértengerré változtatja a földeket, szembe kell néznie saját végzetével…