Vicimaci értékelése

Vicimaci

❝Az ember olykor Batman… olykor pedig Joker.❝

Már az előző hónapban elkezdtem,de nem akartam befele fejezni ezért inkább elhúztam a végét. Hát,ilyen se volt még…
Imádtam nagyon! Már az első fejezetnél tudtam, hogy kedvencem lesz. Izgalmas,humoros,romantikus,erotikus. A számomra tökéletes gengszter regény.
Olvastam korábban az El Diablot is M.Robinsontól, hasonló adottságokkal rendelkező főszereplővel,de Alejandro meg sem közelíti Troyt.

Milyen egy gengszter?
Veszélyes,karizmatikus,tekintélyt parancsoló,szexi,mocskos szájú?
Pipa.

Alejandro nekem ,már túl mocskos szájú volt. Káromkodni tudni kell,én úgy vélem. Míg az El Diabloból folyt a szenny,addig a Sparrowban teljesen meg voltam elégedve a csúnya beszéddel.Mert jól volt használva,néha még meg is mosolyogtatott.

A szereplőket is imádtam és a főszereplők szócsatáiért teljesen oda voltam.Kedvenc párosom lett Troy és Sparrow.

Izgalmas történet volt,bátran ajánlom mindenki figyelmébe.

Végszóként idézném,szexi rosszfiúnkat:
❝Csak semmi kurva pánik!❝

;)

Troy Brennan

A név, amit mindenki ismer Dél-Bostonban. Egy néhai maffiózó fia. A jeges kék szemű szívrabló.
A „lerendező”, aki ebben a városban bárkit simán magasba emel vagy porba tipor.
Ja, és egyébként az újdonsült férjem.

Sparrow Raynes

Ez meg én volnék. A kutya sem bírta megjegyezni a nevemet, amíg Troy be nem csörtetett az életembe.
Aztán kalitkába zárt.
Foglyul ejtett.
És kiiktatott minden lehetőséget, hogy elmenekülhessek onnét, ahol fölcseperedtünk.
Úgy is mondhatnám, hogy Troy Brennan megnyirbálta a szárnyaimat.
Vannak álmaim, méghozzá merészek, de kétlem, hogy valaha is engedi valóra váltanom őket. Fogalmam sincs, miért döntött úgy, hogy feleségül vesz. Azt azonban tudom, hogy ha kiakasztom ezt a pasast, annak nem lesz jó vége. De nem ám.

L. J. Shen a világon mindenütt lakott már, és végül Észak-Kaliforniában állapodott meg, leginkább a borok miatt. Megélhetésként ír és szórakozásként olvas. Egy fiúgyermek büszke anyukája, egy volt kóbor macska gazdija, valamint egy nagyon türelmes férj tuti felesége.

Kemény, de élvezni fogod! Hagyd, hogy elraboljon!