Badariné_Pál_Tímea értékelése

Badariné_Pál_Tímea
Mike Menders: Macsóbőrben

Mit tennénk ha egy nap más bőrében ébrednénk? A kezdeti döbbenet után belevetnénk magunkat a kalandba. Legalábbis a legtöbben. Aki eddig még nem foglalkozott a gondolattal, akkor gyorsan olvassa el Mike könyvét, mert amit kínál a legmerészebb álmunkban sem gondolnánk. A szerzőtől megszokott módon, erotikától fűtött oldalakon kapunk választ, hogyan válik Péter ízig – vérig Macsóvá. Roppantul izgalmas volt követni ahogyan kiaknázza, és a maga javára fordítja főhősünk a hirtelen jött népszerűséget a hölgyek körében. Annyira olvastatja magát a történet, hogy mire felocsúdtam elfogytak az oldalak. Mindenütt ott volt a buja erotika, rejtély, izgalom. Olvastam volna még tovább több száz oldalon keresztül, de egyszer a legterjedelmesebb könyv lapjai is elfogynak. Macsónk rövid, de annál tartalmasabb története így volt: rendkívüli, szédületes, kerek egész. Egyszerűen tökéletes.

Mike Menders: Macsóbőrben

Milyen érzés lehet más bőrében ébredni? Mit tennél, ha új külsővel kellene élned? Felrúgnál mindent, vagy beilleszkednél? Tudod, ki vagy te, és ki akarsz lenni?