CarmenV értékelése

CarmenV>!
Michael Kogge: Legendás állatok és megfigyelésük – Filmkalauz

Nekem tetszett, de ha valaki újdonságra vágyik, ne ezt vegye a kezébe. Semmi nincs benne se több se kevesebb mint a filmbe, maximum sorba veszi őket. Ami nekem a többiben jobban tetszett hogy kemény borítósok, míg ez az egy nem…
Valamint az annyira nem tetszik, hogy a kiegészítő szövegek angolul vannak (veszélyszint jelző, röplapok, újság) ha lefordították a szöveget ezek miért estek mégis ki???????????
Én kb mindent imádok ami Harry Potter és varázsvilág. Ezekben az esetekben tökéletesen passzolok a fogyasztói társadalom diktálta formákhoz, és megvettem a kiegészítő köteteket is, pedig a másik filmkalauz is ugyanez pepitába :D Sőt a mostani (egy bizonyos áruházlánci) vásárlásoknál kapott kis figurákat is gyűjtöm *-* (nem érdekel hogy elmúltam 6 éves…) és szerintem a hónapban meglepem magam egy bögrével is :D

Michael Kogge: Legendás állatok és megfigyelésük – Filmkalauz

Minden, amit tudni akartál a LEGENDÁS ÁLLATOK ÉS MEGFIGYELÉSÜK világáról!

Ebben a csodálatos fotókkal és érdekességekkel teli könyvben megtalálod a legfontosabb szereplőket, helyszíneket, kellékeket, varázsigéket, és újra átélheted a film legvarázslatosabb pillanatait!