Dora_Sullivan értékelése

Dora_Sullivan
Sophie Kinsella: Tudsz titkot tartani?

Második olvasásra is csak ugyanoda jutottam ki ezzel a történettel, hogy jó – jó. Csak kevés.
Jó az alap. Jó az indítás. Jók a karakterek, és a köztük kibontakozó viszony.
Ami mind tetszik is. Csak éppen kevésnek hatott.
Igazán kíváncsi lettem volna az igazi Jake Harper-re. Ahogyan arra is, hogy milyenek is ők ketten együtt Emma-val – amint úgy kapcsolatban vannak -. (Nem számított volna, ha nem is verték volna eleinte nagy dobra, de akkor is, szívesen olvastam volna még többet kettőjükről.)

De ennek ellenére is szerethető volt. Humoros volt. És tetszett, hogy nem volt tökéletes – és hogy nem is erre törekedett az írónő. Mármint, hogy minden és mindenki tökéletes legyen. :)

Remélem, a film is legalább hasonlóan jóra fog sikerülni. ;)

Sophie Kinsella: Tudsz titkot tartani?

Emma épp elég katasztrófafilmet látott már…

Így amikor a repülőgépe viharba kerül, azonnal tudja, le fognak zuhanni.

A halál közelsége különös reakciót vált ki belőle: minden, addig féltve őrzött titkát rázúdítja a mellette ülő, jóképű, ám vadidegen férfira. Mesél neki a szüzessége elvesztéséről, a pasijáról és a szülei aranyhaláról, megosztja vele a tangákról alkotott véleményét, sőt azt is elmondja, hogy sosem volt még igazán szerelmes.

Az utolsónak szánt gyónásba azonban apró hiba csúszik: a gép gond nélkül földet ér. Mikor Emma rájön, hogy földi pályafutása még nem ért véget, csak egy dolgot akar. Minél előbb hazamenni, és soha többé nem találkozni a kedves, és most már minden titkát ismerő idegennel.

Az élet azonban mást tartogat számára…

Imádod vagy éppen ki nem állod az Egy boltkóros naplóját?

A szerző most el fogja rabolni a szívedet.

Az év leghumorosabb, imádni való könyve, Sophie Kinsella tollából!

Dobd fel a napod az olvasásával!