ladydark értékelése

ladydark
Audrey Carlan: Test

Jónéhány közelmúltbeli bestsellerből volt összeválogatva a könyv. Legalább is nekem ilyen érzésem volt.
Hozzáteszem, hogy a műfajon belül már lehetetlen újat alkotni, több tucat ilyen könyv jelent meg az elmúlt 10 évben.
A gazdag férfi- szegény lány alaptörténet már többszörösen lerágott csont.
Mégis olvassuk és sokunknak tetszik is.
Én is ide tartozom.
Noha rengeteg hasonlóságot fedeztem fel számos eddig már elolvasott könyvvel, még így is azt tudom mondani, hogy tetszett.
Persze nem a legújabb Pulitzer-díjas alkotásról beszélünk, de hozta at, amit a címkék sejtetni engednek róla.
Egy kis kikapcsolódáshoz számomra remek olvasmány volt.

Audrey Carlan: Test

Különösen az olyan férfiak, mint Chase Davis. A jóképű, intelligens, gazdag és befolyásos férfi, akivel szemben egy fikarcnyi esélyed sincs.
Nem akartam őt magamnak.
Nem akartam vágyni rá.
Nem akartam belehabarodni.
De Davisnek képtelenség nemet mondani. Némán hagytam, hogy letaglózzon az arroganciája, a megingathatatlan önbizalma, és az ellentmondást nem tűrő hevessége.
Akkor lépett az életembe, amikor a múltbéli kapcsolataim romjait magam mögött hagyva éppen kezdtem talpra állni. Barátnőm javaslatára adtam neki egy esélyt, ő pedig úgy elvakított, hogy nem láthattam az igazságot.

A férfiak tönkreteszik a nőket? Nem. Az igazság az, hogy elpusztítják őket.
Minden lehetséges módon.

Figyelem! Ezt a könyvet szigorúan tizennyolc év feletti olvasóknak ajánljuk a felkavaró szövegezés, illetve a szexuális tartalmak miatt.