Nikolett0907 P értékelése

Nikolett0907 P
Laurell K. Hamilton: Fogat fogért

„Megszokhattam már, hogy a férfiak mellett, akikkel az életemet megosztom, én vagyok a szürke kisegér. Nem volt újszerű az érzés. Ha zavart volna, nehezen járhattam volna olyan pasikkal, mint Jean-Claude.. vagy Asher.. vagy Micah.. vagy Richard.. vagy Nathaniel. Hát igen, Bernardo mellett egészen ottohonosan éreztem magam.”

Újabb rész, újabb gyöngyszem.

Először is csillogó szemekkel le kell írjam a nevet, akiért rajongok: Olaf!
Igen tudom, beteg, pszichopata és nem éppen egyszerű eset.
De szókimondó, egyedi és olyan szövege van, hogy alig bírom ki ne nevessek hangosan.

Ebben a részben ismét sziporkázik mindenki.
Nyomozunk ezerrel, harcolunk és természetesen egy érzelmi hőhullám is felüti a fejét.

Az összes karakter felvonultatása szívem nagy dobbanásait okozták.
Most őszintén lehet választani ennyi „cukiság” közül?

A fajok is színesek, de, mint erotikus fejlődés az „Anitát akarom és kész” csapat tagjai megint bővülni látszik…lassan tele a „harctér”, bár azt szokták mondani, „sok jó ember kis helyen is elfér”….

Na jó befejeztem a sajátos szarkazmusom, mert ettől függetlenül ugyan úgy imádom.

Kedvenc!♥

Agave Könyvek, Budapest, 2011
558 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155049385 · Fordította: Török Krisztina

Laurell K. Hamilton: Fogat fogért

Anita Blake-nek St. Louis-ból ezúttal az egészen távoli, 2600 kilométerre fekvő Las Vegasba kell repülnie szeretett vámpírjai és vérállatai mellől, hogy eleget tegyen egy meghívásnak. A szívélyes meghívó postán érkezett egy levágott fej képében, feladója a sorozatgyilkos vámpír: Vittorio. Melyik nő tudna ellenállni ilyen ajándéknak, pláne, ha szövetségi rendőrbíró? Anita nem is habozik, bár gyomra eléggé émelyeg a repülőúton, három kollégájával a Bűnös Város táncosait és rendőreit tizedelő vérszívó nyomába ered. Az ő nyomában viszont ott liheg Minden Sötétségek Anyja, valamint Belle Morte, vámpírerejének origója.