dagikám P értékelése

dagikám P
Chris Carter: A keresztes gyilkos

Nem csalódtam most sem az íróban. Brutálisan véres, annyira bele lehet merülni a nyomozásba, mintha mi magunk is részesei lennénk az esetnek. Tetszett, ahogy fel volt építve maga a történet, ahogy lépésről lépésre közelebb jutottak a megoldáshoz. Igaz, szinte végéig nem volt semmi nyom, és kíváncsi voltam, hogy is lesz lezárva az ügy.
Ledöbbentett a gyilkos személye,felépített indoklása, valamint a gyilkosságok kivitelezése.
Még szerencse, hogy megvettem a sorozat többi részét is :)

HUNYD LE A SZEMED.
VÁR A HALÁL.
Los Angeles egyik elhagyatott házában egy kegyetlenül meggyilkolt fiatal nő holttestére bukkannak. A két fakaróhoz kötözött meztelen áldozat arcáról lenyúzták a bőrt – miközben még élt. Tarkójába különös kettős keresztet véstek – ez a keresztes gyilkosként ismertté vált pszichopata jele.
Pedig ez lehetetlen, hiszen a keresztes gyilkost két éve elfogták és kivégezték. Talán az egyik követője tette? Vagy Robert Hunter gyilkossági nyomozó kénytelen szembenézni az elképzelhetetlennel? Lehet, hogy az igazi keresztes gyilkos még mindig odakint ólálkodik, és gúnyt űz Hunterből, aki képtelen elkapni?
Robert Hunter és zöldfülű társa egy minden képzeletet felülmúló rémálomban találja magát…