pufivipi értékelése

pufivipi
Chelle Bliss: Gyógyító szerelem

Ez a könyv olyan megható, szívbe markolós, siratós. Többször potyogtak a könnyeim, együtt küzdöttem Callievel. Ez a rák egy kegyetlen fegyver, amely térdre kényszerít, valaki legyőzi és valakit legyőz. Bruno az igazi álompasi, nem adja fel és nehéz helyzetben is végig kitart. Igaz a kapcsolatuk kialakulása kicsit felszínes és gyors,sőt voltak még hibái a történetnek, de olyan mélyen megérintett, hogy nem szeretném érte jobban bírálni.

Chelle Bliss: Gyógyító szerelem

„A Gyógyító szerelem egy történet a reményről, a szeretetről és az élet váratlan kihívásairól. Ezek a szereplők rendesen megrángatják a szívhúrokat, miközben egy felejthetetlen érzelmi utazásra visznek.” – Meredith Wild, #1 NYT bestsellerszerző

„A szemem elhomályosult, aztán kitisztult, ahogy a könnyeim patakokban folytak az arcomon. Gyönyörű. Szívbe markoló. Ez a könyv veled marad még jóval azután is, hogy elolvastad.” – Rachel Van Dyken, #1 NYT bestsellerszerző

„A Gyógyító szerelem egy nagyszerű, lélegzetelállító történet, amitől sikoltani és sírni szeretnél, miközben a könyvet markolászod. És amikor vége, azért könyörögsz, hogy bárcsak még tartana.” – Toni Aleo, NYT bestsellerszerző

A sikeres és független Callie tökéletes élete fenekestül felfordul, amikor rákot diagnosztizálnak nála. Visszavonulva az otthonába úgy dönt, egy fallal veszi körbe magát, hogy elzárkózzon az egész világ elől – mígnem a legjobb barátja be nem mutatja neki Brunót, a jóképű, melegszívű alfahímet.
Bruno húga már túl van a rák elleni küzdelmen, ezért a férfi úgy gondolja, ő talán tud segíteni Callie-nek. Bensőséges kapcsolatba kerülnek, ahogy a férfi Callie támaszává válik, hogy megtalálja magában az erőt a rák leküzdéséhez.
Egy megindító és szívszorító szerelmi történet egy nő pokolbéli utazásáról és a férfiról, aki sosem hagyja őt magára.