gazibla értékelése

gazibla
Brian Tracy: Maximális teljesítmény

Sok hasznos információval lettem gazdagabb e könyv által. Segítséget nyújt az élet fontos területeihez, és így sikeresebbek lehetünk a mindennapokban(munkánkban, párkapcsolatban, gyereknevelésben). Nem bántam meg hogy elolvastam, már csak be kell építenem a mindennapokba az itt tanultakat. :)

Brian Tracy: Maximális teljesítmény

Brian Tracy a sikertechnikák és a személyes teljesítménynövelési módszerek egyik legkiválóbb szakértője a világon. Évente több mint százezer hallgatóhoz szól szemináriumokon és tanfolyamokon. A Maximális teljesítmény hatékony, és a gyakorlatban is kipróbált technikák rendszerezett gyűjteménye, amely 25 év kutatás és tapasztalat eredményeit sűríti. Az ismertetett módszerek könnyen alkalmazhatók, és azonnali eredményt hoznak. Megismerkedhetünk azokkal az elvekkel, koncepciókkal és módszerekkel, melyeket a csúcsteljesítményre képes személyek alkalmaznak az élet legkülönbözőbb területein. A világ 31 országában már több mint egymillióan végezték el a könyv alapján kidolgozott szemináriumokat. Köztük rengetegen vannak olyanok, akiknek az új ismeretek hatására gyökeresen megváltozott az élete.