Naiva P értékelése

Naiva P
Leisa Rayven: Megtört Júlia

Érdekes volt látni, hogy mennyit változott a felállás a páros kapcsolatában. A múltban mintha Cassie sokkal jobban akarta volna az egészet.
A jelenben Ethan a sokkal kiegyensúlyozottabb, míg Cassie sokkal bizalmatlanabb lett. Azzal a különbséggel, hogy Cassie-nek semmi köze nem volt Ethan bizalmi problémáihoz, míg, ami a lánnyal történt, azért csakis Ethan volt a felelős. Lényegében most is nagyon szerettem Cassie és Ethan nem mindennapi, szappanopera-szerű történetét. Az eredeti borítóval, mennyivel szebb lett volna.

Leisa Rayven: Megtört Júlia

CASSIE Taylor éveken át küzdött, hogy elfeledje ETHAN Holtot, élete legnagyobb szerelmét.
Mikor a fiú nem volt képes viszonozni a mély érzelmeket, és elhagyta őt, Cassie énjének egy darabja is együtt halt a szerelemmel. Legalábbis úgy hitte.
Most ő és Ethan főszereplőként lépnek a Broadway színpadára, Ethan pedig eltökélte, hogy visszaszerzi Cassie-t.
Azt állítja, megváltozott, és most már képes kimondani, amit évekkel ezelőtt még nem mert.
De Cassie tud-e újra hinni neki? Miben különböznének a mostani nagy szavak a régiektől?
Ethan tisztában van vele, hogy nem változtathatja meg a múltat, melyben annyi fájdalmat okozott, de a jövő érdekében még léphet: csupán meg kell győznie Cassie-t, hogy valóban összetartoznak.