Mhysa értékelése

Mhysa
Philip Reeve: Ragadozó városok

Ez a könyv tök jó, remek kikapcsolódás volt számomra. Néhány részen egészen meglepő dolgokat tol elénk. Pörgős volt, igazi kalandos történet, ráadásul több szálon is futott, ami szintén jót tett neki. A szereplők egy kicsit nehezen rázódnak bele a történetbe, főleg Tom, ezért jár a pontlevonás, de a végére minden karakter egész fejlődésen megy keresztül. Nagyon izgalmas volt hatalmas guruló gépvárosról olvasni, amik szó szerint felfal minden útjába kerülő várost, én kíváncsian várom a filmet!

Philip Reeve: Ragadozó városok

London újra mozgásba lendül. Otthagyja hatalmas talpnyomát a vadászmezőn, ahol a nagyobb városok kisebbeket hajszolnak, hogy aztán eltüntessék őket feneketlen gyomrukban. Ám London városa most nagyobb falatra vágyik, minden energiájával egy távoli cél elérésére törekszik, miközben egyre több szóbeszéd járja a MEDUZÁRÓL. Ide akar visszajutni Tom és Hester. Előbbi, hogy újra otthon legyen, utóbbi azért, hogy bosszút álljon. Mégis együtt kell működniük, együtt kell átvészelniük életveszélyes helyzeteket, miközben sejtelmük sincs, hogy milyen küldetéssel kerülnek újra a ragadozó nagyváros fedélzetére.