B_Vivien_Kitti P értékelése

B_Vivien_Kitti P
Jennifer L. Armentrout: Stone Cold Touch – Dermesztő érintés

Jobban tetszett, mint az első rész. Lehet csak jobb pillanatomban olvastam, nem tudom, de hirtelen már nem olyan sietős eladni az első részt :D
Sajnáltam, hogy Roth-tal alig volt valami jó jelenete Laylanák. Ha volt is az főleg veszekedés volt.
Nekem Zayne nem szimpi. Tényleg csak most ébredhetett rá szegény, hogy Layla baba igazából már nő.
Ami nem tetszett az a szerelmi háromszög. Nem értem őket. Alapvetően ez a legnagyobb bajom az ilyen történtekkel.
Bem igazán tudom megérteni, higy lehet egyszerre két embert szeretni.
Roth csak kar hete volt a pokolban, amikor már Zayne-nel kavart Layla. Mikor meg Zaynel összejött Roth ágyában volt.
Ettől függetlenül javul a sorozat.
És…. hajrá Roth!!!

Jennifer L. Armentrout: Stone Cold Touch – Dermesztő érintés

Minden érintésnek ára van.

Layla Shaw megpróbálja újjáépíteni darabokra hullott életét – ez nem könnyű feladat egy tizenhét éves lánynak, aki szinte teljesen biztos abban, hogy ennél rosszabbra már nem fordulhatnak a dolgok. Lehetetlenül vonzó legjobb barátja, Zayne reménytelenül elérhetetlen a számára, hiszen Layla csókjának titokzatos ereje kiszívná a lelkét. Az őrzők klánja mindig is megvédte a lányt, ám egyszeriben kiderült róluk, hogy veszélyes titkokat rejtegetnek. És Layla szinte gondolni sem bír Rothra, a pokolian dögös démonhercegre, aki úgy megértette őt, ahogy senki más tudná.

Ám a mélypont néha csupán a kezdet. Layla ereje ugyanis váratlanul változásnak indul, és kínzón csábító ízelítőt kap abból, ami mindig is tiltott volt a számára. Azután, amikor a lány a legkevésbé számít rá, Roth visszatér, és olyan híreket hoz, amik örökre megváltoztathatják Layla világát. A lány végre megkaphatja azt, amire mindig is vágyott, de mivel közben szó szerint elszabadul a pokol, és egyre csak gyűlnek az áldozatok, az ár talán magasabb, mint amit Layla hajlandó megfizetni…

„Armentrout új sorozata egész végig kiváló szórakozást kínál… A cselekményt egyenlő arányban pezsdíti a romantika és a feszültség.”

– Kirkus Reviews