Nikolett0907 P értékelése

Nikolett0907 P
Feketéné Györe Szilvia – Somogyiné Ambrus Erika: Érettségi mintatételek kémiából

Valószínűleg furán fog hangzani, de elsősorban érdeklődésem miatt vettem meg és tanultam meg ismételten ami hiányzott.
Nagyon szeretem a kémiát és végül mégis szükségem volt rá tavaly, mikor úgy döntöttem ebből a tárgyból újra érettségizem. Bár nem ez volt a döntő tényező, mégis hozzátett a sikeres vizsgához. Mivel maximalista vagyok, az első betűtől az utolsóig szétszedtem, de végül is ezért is vettem meg.
Szóval. aki érettségire készül annak kiegészítő segítség lehet a felkészülésre.

60 A és 60 B szóbeli középszintű érettségi mintatételt tartalmazó kötetünk a 2017-ben életbe lépő, új érettségi követelményrendszer, valamint a hivatalos mintatételek alapján készült. A kéziratokat akkor véglegesítjük, amikor minden, az új érettségi vizsgával kapcsolatos szempont tisztázódik. Kiadványunk minden érettségi feladattípust és témakört érint, ezáltal összefoglalásra és ismétlésre is alkalmas. Szerzőink nagy hangsúlyt fektettek a követelményrendszer újdonságainak kiemelésére, így hatékony segítséget nyújtanak a felkészüléshez és felkészítéshez.
A kötetben minden tétel kidolgozása és lehetséges értékelése megtalálható. Tanórai használatra és otthoni gyakorlásra egyaránt ajánljuk.