Hópárduc P értékelése

Hópárduc P
Penelope Ward: Neighbor Dearest – A legkedvesebb szomszéd

Tökéletesen elégedett vagyok a történettel.
kicsit félve kezdtem az olvasásához, de többet kaptam, mint amire számítottam. Igazán érzelmes regénynek sikeredett.
A szereplők nagyon szerethetőek és szimpatikusak.
Az olvasása elég haladós volt számomra.
Egyértelműen jobban tetszett, mint az előző rész. Bár nem úgy van feltüntetve, de nekem mégis a folytatása az első történetnek. :)

Penelope Ward: Neighbor Dearest – A legkedvesebb szomszéd

Tényleg lehet barátság férfi és nő között?

A váratlan szakításom után arra vágytam a legkevésbé, hogy az új szomszédom az exemre, Elecre hasonlítson – pláne, hogy még nála is szexibb legyen. Viszont a modora és a viselkedése már egyáltalán nem volt olyan megnyerő, mint a megjelenése. El is neveztem magamban Mérges Művésznek. A két kutyája ugatásától pedig képtelen voltam aludni. Így nem is bántam, hogy látványosan kerül, mint aki tudni sem akar a létezésemről.

Aztán egy este kiderült, hogy Damien mindent tud rólam. A hálószobám falán lévő lyukon keresztül ugyanis fültanúja volt a terapeutámmal folytatott összes telefonbeszélgetésnek, így az én sármos festő szomszédom jól ismerte a legféltettebb titkaimat. És bár nagyon próbált távol tartani magától, tudtam, hogy ugyanúgy érez irántam, hiszen a szívdobogása nem csal.

Azt hittem, Elec már összetörte a szívemet, pedig nagyon is egyben volt, és még hevesebben kalapált Damienért. Csak reménykedhettem, hogy nem ő fogja végleg megsemmisíteni.

Vesd bele magad a sodró történetbe!