imma P értékelése

imma P>!
Szatmári Ferenc: Nemfőzelék

Kicsit elnagyoltak a receptek, nekem nem mindenhol stimmeltek a mértékek se, de maga a koncepció nagyon izgalmas és szeretnivaló, és sok jó párosítás van benne. Személyes kedvencünk az utolsó recept, a sültzöldséges vöröslencse-saláta, ezt már vagy négyszer elkészítettük. Sajnos ez nem azt jelenti, hogy az előtte lévő salátákat már mind végigettük, így biztosan tartogat még ilyen kellemes meglepetéseket. Köszönjük!

2.799 FtÚj Könyvek ·
3.599 FtLíra ·
3.999 Ft –10%
Könyvtár
Szatmári Ferenc: Nemfőzelék

Főzelékes Feri nem tud elszakadni a zöldségektől. Ezúttal legjobb salátareceptjeit gyűjtötte csokorba, hogy a tőle megszokott, könnyed stílusban mutassa meg, hogy bár a saláta egyszerűen elkészíthető, könnyű étel, mégis rengeteg lehetőséget és ízkombinációt rejthet magában, ha bátran kísérletezünk.
Feri salátáiban jól megfér egymás mellett a körte a sült padlizsánnal, az áfonya a csicseriborsóval, a lencse pedig a gránátalmával és a gesztenyével, és a kötet hagyományosabb receptjeiben is mindig lesz egy kis „feris” csavar, ami új dimenzióba emeli a megszokott ízeket.
A salátákat tálalhatjuk sültek mellé köretként is, de a gazdagabb, kölessel, kuszkusszal, bulgurral, hajdinával gazdagított variációk magukban is megállják a helyüket.