Mariann_Czenema értékelése

Mariann_Czenema

Oravecz Nóra: Énmárkatervező Az ötlettől a megvalósításig

A tervezö rész nagyon jó, de én kicsit hiányolok két dolgot:
– konkrétan kitöltött naplóoldalt, útmutató gyanánt, ahogy a külföldi plannerek esetében ez már mindennapos.
– több tippet az idöbeosztás, tervezési módszerek leírására. Értem én, hogy ez egy általános tervezö akar lenni, de a 12 esszét rövidnek találtam kiindulópontnak – nagyjából egy óra alatt el lehet öket olvasni.
(Nekem ez a tervezö legalább 2-3 évre elegendö üres oldalt tartalmaz.)

Oravecz Nóra: Énmárkatervező

Egy ötlet kidolgozása és megvalósítása, egy vállalkozás beindítása rengeteg feladattal és nehézséggel jár. Ahhoz, hogy ne vessz el a tennivalók sűrűjében, miközben az élet több területén próbálsz helytállni, érdemes rendszert teremteni az életedben, hogy még véletlenül se add fel idő előtt az álmaid.
Az egyik előnye annak, ha egyetlen, kézzel fogható tervezőt használsz, hogy minden sokkal átláthatóbbá válik. Ez a tervezőnapló társad lesz az úton akkor is, amikor senki sem hisz benned, vagy amikor nehézségekbe ütközöl. Sosem leszel egyedül, én ugyanis végig melletted leszek, és miközben a cél felé haladsz, olyan történeteket osztok meg veled, amelyek segíthetnek, hogy semmilyen nehézség se vegye el a kedved.
Használd a kötet éves, havi és napi tervezőjét, pénzügyi tervezőjét, ötlettervezőjét, és valósítsd meg az ötleteidet!